Як поставити пароль на зовнішній жорсткий диск. Як встановити пароль на зовнішній диск.

Практично кожен день виникає потреба в збереженні будь-яких даних на зовнішній носій для копіювання на інший комп'ютер. Часто ці дані потрібно захистити від сторонніх осіб, тому виникає потреба установки пароля на вміст зовнішнього носія.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - браузер;
  • - програма Cryptainer;
  • - програма DecypherIT.
Інструкція
1
Засобами операційної системи це зробити просто, проте працювати захист буде тільки в межах саме цієї операційної системи. Тому ефективніше буде скористатися спеціальною програмою шифрування - Cryptainer. Скачайте дану програму в інтернеті. Можна знайти її на офіційному сайті www.cypherix.com.
2
Далі встановіть програму на комп'ютер. Намагайтеся подібні утиліти встановлювати в системний диск комп'ютера, щоб у подальшому не було плутанини з усіма файлами. Всі логи програми зазвичай зберігаються на локальному диск е «С».
3
Запустіть утиліту. Програма автоматично видасть вікно, в якому потрібно буде задати необхідні параметри для шифрування. Вам потрібно буде вибрати місце розташування спеціального зашифрованого контейнера, його розмір і пароль на доступ до нього. Ви можете натиснути «Скасування» і задати параметри пізніше. Пароль робіть складним. Придумайте якесь маячний поєднання букв і цифр, не пов'язане з вами і з вашими друзями або близькими. Найкраще скористатися онлайн-генераторами паролів.
4
Прочитайте нотатки із корисною інформацією про роботу Cryptainer, які програма виводить на екран. У них розповідається логіка роботи програми і даються підказки по налаштуванню. Виберіть дані, які потрібно зашифрувати і вкажіть їх місце розташування, натиснувши кнопку Load. Сформований контейнер потім можна скопіювати на зовнішній жорсткий диск , а можна зашифрувати весь зовнішній носій, вказавши в дорозі його букву.
5
Зашифрувати за допомогою програми Cryptainer можна будь-які дані: звук і відео, текстові файли та фотографії. Для відкриття зашифрованого контейнера (за відсутності програми) необхідна утиліта DecypherIT, а також пароль до контейнера. Завантажити можете там же, на www.cypherix.com.
Захист особистих даних завжди була дуже важливим компонентом IТ-технологій. Адже навряд чи кому з користувачів хочеться, щоб його особиста інформація була доступна малознайомим людям. Це відноситься не тільки до важливої, приміром, пов'язаної з роботою інформації, але також до особистих файлів - фотографій або відео. Якщо ви хочете захистити особисту інформацію, яку зберігаєте на дисках , це можна зробити шляхом установки пароля, без якого доступ до інформації отримати буде неможливо.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, програма CryptCD, диск, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Для установки пароля на диски потрібно додаткове програмне забезпечення. Скачайте з інтернету програму CryptCD і встановіть її на комп'ютер. При необхідності, перезавантажте ПК.
2
Після перезавантаження комп'ютера запустіть програму і уважно вивчіть її інтерфейс. Всі основні дії доступні у верхній частині вікна програми, на панелі інструментів. Вставте чистий диск, на який проводитиметься запис файлів.
3
Після того як диск буде встановлений в оптичний привід комп'ютера, дочекайтеся поки він не розкрутиться. Якщо спрацює автозапуск диска, закрийте його. У нижньому лівому куті програми знайдіть напис «Створити CD/DVD» та натисніть по ній правою кнопкою мишки. З'явиться рядок, де буде потрібно задати пароль. Введіть бажаний пароль. Він повинен складатися мінімум з восьми символів. Рекомендується використовувати пароль з букв і цифр одночасно як більш надійний.
4
У наступному вікні необхідно створити образ диска. Керуючись підказками майстра роботи програми, виберіть необхідні файли і створіть образ диска. Після цього пройдіть далі. Якщо потрібно, в наступних вікнах введіть потрібні налаштування, наприклад, можна задати ім'я диска або параметри автозапуску.
5
Коли всі параметри будуть налаштовані, виберіть «Запис диска». Обов'язково дочекайтеся завершення процесу запису. Час запису залежить від типу, швидкості диска і від ємності інформації.
6
Тепер вийміть диск з оптичного приводу комп'ютера, після чого вставте його назад. Коли диск розкрутиться і спрацює автозапуск, буде відкрито вікно з проханням ввести пароль. Якщо навіть проігнорувати автозапуск і спробувати відкрити диск простим способом і отримати доступ до інформації, то все одно буде з'являтися діалогове вікно, в якому потрібно ввести пароль.