Як виставити дозвіл екрана.

Для забезпечення комфортної роботи зображення на моніторі вашого комп'ютера має бути достатньо яскравим і контрастним. При цьому необхідно, щоб на робочому столі було достатньо простору для розміщення потрібних ярликів, а значки на ньому були не надто маленькими, але і не дуже великими. Для цього вам всього лише необхідно налаштувати деякі параметри зображення, в першу чергу - графічне дозвіл екрана.
Інструкція
1
Виставити графічне дозвіл монітора можна за допомогою меню властивостей екрана. Щоб увійти до нього, зробіть правою кнопкою мишки один клік по вільному від значків ділянці робочого столу. У контекстному меню клікніть лівою кнопкою миші один раз по рядку «Властивості». З'явиться вікно під назвою «Властивості: Екран», у верхньому рядку якого вам потрібно вибрати вкладку «Параметри» .Попасть в це меню можна й іншим шляхом - клацнувши по кнопці «Пуск», потім перейти в розділ під назвою «Панель управління» і кнопці «Екран».
2
У вкладці, «Параметри» під рядком «Дозвіл екрана» ви побачите маленький бігунок. Поставте на нього курсор і, не відпускаючи ліву кнопку миші, встановіть необхідну вам дозвіл екрана .Виберіть стандартне дозвіл , залежно від діагоналі вашого монітора: ~ для пятнадцатідюймового - 800 600 точок; ~ для сімнадцятидюймовий - 1024 768 точок; ~ для девятнадцатідюймовие і вище 1280 1024 точки.
3
Згодом, якщо підписи до піктограм або самі значки на екрані здадуться вам занадто маленькими, ви можете встановити меншу дозвіл .Якщо ви захочете збільшити або зменшити тільки підписи, а значки залишити колишніх розмірів, скористайтеся вкладкою «Оформлення» меню «Властивості: Екран» .Откройте вкладку, виберіть і встановіть необхідний розмір шрифту.
Корисна порада
У вкладці «Параметри» поруч з рядком «Дозвіл екрану» є рядок «Якість передачі кольору». За допомогою цієї опції ви можете вибрати колірний режим, тобто встановити максимальну кількість відтінків, що буде показувати ваш монітор. На вибір, як правило, пропонується всього три варіанти: 8-бітний припускає 256 кольорів і відтінків; 16-бітний - 65 536 кольорів і відтінків; 32-бітний - 4294967296 квітів оттенков.Для більшості користувачів оптимальний режим - 16-бітний . 8-бітного явно недостатньо, а 32-бітний застосовують в основному користувачі, які часто працюють з комп'ютерною графікою.