Як приховати труби опалення. Як замаскувати труби тканиною.

Без сумніву, опалювальні труби псують інтер'єр і привабливість житлового приміщення. Але не варто впадати у відчай і розплачуватися красою своєї квартири за певні вигоди. Малопривабливі труби опалення можна приховати або замаскувати, тим самим надати своєму житлу неповторний вигляд.
Інструкція
1
В першу чергу варто звернути увагу на легковозводімих гіпсокартонні конструкції, вибравши такий спосіб маскування, вам не тільки вдасться заховати труби опалення, але цим ви полегшите доступ до них у разі аварії або ремонту. Такі короба просто і дешево демонтувати, а якщо передбачити спеціальні дверцята в конструкції, то демонтаж можна взагалі уникнути.
2
Перед початком робіт по спорудженню гіпсокартонного короба, необхідно провести діагностику поверхні труб, при цьому ви виявите всі дефекти і зможете провести необхідний ремонт. У разі якщо дефекти не виявлені, перестрахуйтеся і захистіть додатково оболонку гідроізоляцією. Для цього потрібен спінений поліетилен, який потрібно розрізати вздовж і щільно обжати їм трубу, а місця стику і розрізу заклеїти скотчем.
3
Тепер можна приступити до виготовлення каркаса для майбутньої конструкції. Його можна виготовити з оцинкованих профілів, для кріплень використовуйте дюбель-шурупи і саморізи. Також каркас можна зробити з дерев'яного бруса, попередньо просочивши його водовідштовхувальним просоченням або оліфою. Готовий каркас обшийте гіпсокартоном, використовуючи саморізи, крок яких повинен становити 25-30 см.
4
Але не в кожному випадку можна вирішити питання за допомогою такого короба, іноді доводиться споруджувати фальш-стіну. Її можна звести з стінових панелей, а простір усередині заповнити будь-яким звукоізоляційним матеріалом. Така стіна може зайняти частину простору, але якщо організувати правильний підхід, то в ній можна зробити ніші з підсвічуванням або полки.
5
Труби, які підводять до радіаторів, можна приховати за навісними перфорованими екранами. Якщо немає навіть такої можливості, драпіруйте їх тканиною. У санвузлі, наприклад, можна зробити тканинну ширму, а в житловій кімнаті - пишні штори.
6
Також можна проявити кмітливість і зробити труби опалення видатним елементом декору. Так, наприклад, в дитячій кімнаті, трубу можна стилізувати під дерево, а у вітальні пофарбувати кольором «металік» або позолотити. Варіантів багато, підходите творчо і найнепривабливішу елементи у вашій оселі, стануть надбанням.