Як видалити однакові файли. видалити однакові файли безкоштовно.

Якщо ви використовуєте комп'ютер на протязі тривалого часу, на його жорсткому диску може зібратися велика кількість файлів-дублікатів, які засмічують систему і уповільнюють її роботу. Для стабільної роботи комп'ютера періодично потрібно очищати систему від подібного сміття.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програма DupKiller.
Інструкція
1
Ви можете зайнятися пошуком однакових файлів вручну, однак це займе у вас багато часу і не гарантує повну очистку жорсткого диска. Щоб заощадити час, скористайтеся спеціалізованими програмами. В інтернеті можна знайти велику кількість програм для вирішення цього завдання, наприклад, Duplicate Finder, DupKiller або NoClone.
2
Скачайте програму DupKiller, вона безкоштовна і проста у використанні, і зробіть її установку.
3
Запустіть програму. Перед вами з'явиться вікно з порадами щодо використання різних її функцій. Ознайомтеся з правилами використання та натисніть кнопку «Закрити».
4
Відкрийте головне меню програми. Встановіть галочки на жорстких дисках, які вам необхідно перевірити на наявність файлів-дублікатів (за замовчуванням виділені всі жорсткі диски). Також ви можете встановити максимальний та мінімальний розмір файлів для пошуку, виключити з пошуку певні формати файлів або вибрати атрибути для папок і файлів. Після цього натисніть на кнопку «Сканувати», і програма почне пошук.
5
Через кілька хвилин (час сканування залежить від обсягу жорстких дисків і кількості вільної оперативної пам'яті) програма знайде всі однакові файли і виведе їх список в окремому вікні. Для зручності використання, файли будуть візуально розділені на групи. Якщо необхідно, ви можете переглянути знайдені файли у вікні програми. Для перегляду доступні практично всі графічні і текстові файли .
6
Після перегляду виділіть галочкою файли , які хочете видалити і виберіть пункт «Видалити виділені файли ». Всі дублікати будуть фізично видалені з жорсткого диска.