Як змінити значок файлу. Як змінити все значки папок.

Існує багато способів видозмінити стандартне оформлення операційної системи Windows. Простий, але цікавий варіант - змінити значки часто використовуваних файлів або папок.
Інструкція
1
Ви можете змінити значок будь-якого файлу, папки або ярлика в Windows не вдаючись до допомоги яких-небудь програм - система вміє робити це стандартними засобами. У базі Windows є великий набір різних значків, які зазвичай не використовуються в щоденній роботі з комп'ютером, і щоб встановити один з них замість обридлої вам іконки файлу або папки, виконайте декілька простих дій.
2
Щоб змінити значок файлу, перейдіть в меню «Пуск» - «Панель управління» - «Властивості папки». У діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Типи файлів» і знайдіть у списку ваш файл. Клацніть по ньому і натисніть кнопку «Додатково», а потім «Змінити значок». Відкриється віконце, в якому можна вибрати наявні в системі іконки, або вибрати свою папку зі значками, натиснувши кнопку «Обзор».
3
Щоб змінити значок папки або ярлика, вам достатньо натиснути правою кнопкою миші на значку потрібного вам ярлика або папки і вибрати пункт «Властивості» в контекстному меню. У вікні, натисніть кнопку «Змінити значок» (для ярлика ця кнопка буде знаходитися на вкладці «Ярлик», а для папки на вкладці "Налаштування"), і виберіть будь-яку з наявних ікон або вкажіть шлях до папки зі своїми значками.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=295YzIxKAOc
Зверніть увагу
Головна> Windows XP> Як змінити значок папки в Windows XP. У меню, зайдіть в пункт «Властивості». Далі перейдіть на вкладку «Налаштування» і в області «Значки папок» натисніть на кнопку «Змінити значок». Відкриється бібліотека значків. Виберіть один із значків і послідовно натисніть на кнопки «ОК» і «Застосувати».
Корисна порада
У нових комп'ютерах значки часто вже розміщені в області повідомлень, і деякі програми під час установки автоматично додають свій значок в область сповіщень. Можна змінити склад значків і повідомлень, що відображаються в області сповіщень, а для певних спеціальних значків (званих системними значками) можна вибрати, чи будуть вони взагалі відображатися.
Операційна система Windows дозволяє користувачеві виконати самостійну зміну ярлика вибраної папки стандартними засобами самої системи без залучення додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows XP натисканням кнопки «Пуск» і перейдіть в пункт "Всі програми" для виконання операції самостійної зміни ярлика обраної папки.
2
Виберіть пункт «Стандартні» і запустіть додаток «Провідник Windows».
3
Визначте папку, що підлягає редагуванню параметрів відображення, і викличте контекстне меню вибраного елемента кліком правої кнопки миші.
4
Вкажіть пункт «Властивості» і виберіть вкладку «Налаштування" діалогового вікна.
5
Натисніть кнопку «Вибір малюнка» в розділі «Малюнки для папки" і вкажіть повний шлях до бажаного файлу.
6
Підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK (для Windows XP).
7
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows Vista натисканням кнопки «Пуск» для здійснення процедури самостійної зміни ярлика обраної папки і перейдіть в пункт «Панель управління».
8
Розкрийте вузол "Оформлення та персоналізація» і вкажіть пункт «Властивості папки».
9
Скористайтеся описаним вище алгоритмом дій для зміни ярлика обраної папки (для Windows Vista).
10
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows 7 для виконання операції самостійної зміни ярлика обраної папки і перейдіть в пункт «Панель управління».
11
Розкрийте посилання «Оформлення та персоналізація» і вкажіть пункт «Властивості папки».
12
Повторіть вищеописані дії (для Windows 7) або поверніться в головне меню «Пуск» і перейдіть в пункт "Всі програми" для створення нового ярлика обраної папки.
13
Розкрийте вузол «Стандартні» і запустіть додаток Paint.
14
Відкрийте меню «Файл» верхній панелі інструментів вікна програми для вибору вже існуючого малюнка і вкажіть пункт «Відкрити».
15
Знайдіть бажаний файл і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки «Відкрити» або збережіть підлягає внесенню змін малюнок і внесіть необхідні зміни.
16
Розкрийте меню «Файл» верхній панелі інструментів вікна програми та вкажіть команду «Зберегти як».
17
Вкажіть значення GIF в випадаючому списку розділу «Тип файлу» і введіть значення Folder.gif"в рядку «Ім'я файлу».
18
Вкажіть підлягає зміні ярлика папку і підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки «Зберегти».