Як витягувати архіви zip.

Архіви з розширенням .zip використовуються досить часто. У них зручно зберігати файли в стислому вигляді - так вони займають менше місця. Часто програми-архіватори застосовують для підготовки файлів до передачі електронною поштою. Для того щоб відкрити або розпакувати .zip-архів, важливо щоб на комп'ютері була встановлена програма для архівації та розпакування файлів з розширенням .zip, а далі буде потрібно тільки кілька кліків миші.
Інструкція
1
Розпакувати архів .zip можна кількома способами. Якщо необхідно витягти з архіву всі містяться в ньому файли, потрібно клікнути на значку архіву правою кнопкою миші. Зі списку команд меню, що випадає вибрати потрібну команду.
2
Команда «Витягнути файли» відкриє вікно «Шлях і параметри вилучення». В даному вікні необхідно вказати шлях до папки, в яку будуть розпаковуватися файли. Каталог має деревоподібну структуру. Пересуваючись по гілках, слід вибрати вже наявну папку або створити нову, натиснувши на кнопку «Нова папка». Визначившись з місцем для збереження файлів, слід натиснути на кнопку «OK».
3
Команда «Витягнути в поточну папку» означає те, що файли будуть вилучені в ту ж папку, де знаходиться архів. Наприклад, якщо .zip-архів перебуває на робочому столі, файли будуть вилікувані на робочий стіл. Вони будуть збережені без створення нової папки.
4
Команда «Витягнути в <назва .zip-архіву>» дозволить розпакувати файли в ту ж папку, в якій знаходиться архів, але при цьому вони будуть розміщені в папці з тією ж назвою, що і назва архіву.
5
Якщо клікнути на .zip-архів лівою кнопкою миші, відкриється вікно з вмістом архіву. З нього можна розпакувати всі файли одночасно або витягти тільки потрібні файли. Для цього необхідно виділити містяться в архіві файли і натиснути кнопку «Витягнути». Відкриється таке ж вікно, як і в кроці № 2 («Шлях і параметри вилучення»). Також вікно для збереження файлів можна викликати, вибравши у верхньому рядку меню пункт «Команди», у випадаючому меню вибрати пункт «Витягнути в зазначену папку».
6
Також файли з .zip-архіву можна витягти іншим шляхом. Для цього відкрийте архів способом, зазначеним у кроці № 5, виділіть потрібні файли і, утримуючи затиснутою ліву кнопку миші, просто перетягніть файли в потрібну папку. При цьому не важливо, відкрита папка, в яку копіюються файли з архіву, або закрита.