Як вибрати дитяче ліжко.

Дитяча ліжко - найважливіша річ, яку необхідно придбати для новонародженого. Будь-який батько для свого чада бажає найкращого. Варіантів на ринку багато. Ліжко має бути максимально комфортною, зручною і природно, безпечною, виконаної з екологічно чистого матеріалу.
Інструкція
1
Перш ніж купити вибрану дитячу ліжко , попросіть у продавця меблів гігієнічний сертифікат якості. Найбільш екологічно чистий, приємний на дотик, довговічний матеріал, з якого виготовляється дитяче ліжечко - дерево.
2
Зверніть особливу увагу на дерев'яні ліжечка. Сама міцна їх них та, яка виконана з бука. На другому місці береза. На таких меблів не залишиться подряпин і інших вм'ятин від ударів іграшками та іншими предметами, чого не скажеш про дитячому ліжечку, виконаної з сосни. Ліжечка з бука найдорожчі, але прослужать вони дуже довго і будуть виглядати чудово навіть без реставрації. Якщо ви в недалекому майбутньому плануєте ще малюка, віддайте перевагу саме такої моделі.
3
Вибирайте ліжечко на коліщатках, але обладнану спеціальним механізмом для заколисування. Він являє собою змінні ніжки для ліжка, які моментально перетворюють її в люльку. Мамі не доведеться заколисувати малюка на руках.
4
Якщо ліжко має спеціальні ящики - це великий плюс. У дитини з перших днів життя з'являється безліч речей і приладдя. Пара-трійка додаткових ящиків в кімнаті ніколи зайвими не будуть.
5
Дитяча ліжко повинна мати не менше трьох рівнів лежачого положення. Зверніть на це увагу.
6
Не вибирайте різьблену ліжко - чим менше кутів і гострих деталей, тим ліжко буде безпечніше.
7
Виміряйте на око відстань між рейками ліжка. Якщо воно більше 6 см, не беріть таку модель. Міцність ліжка виміряти неможливо, але все ж огляньте її - всі шурупи повинні бути закручені щільно, з'єднання - виконані ідеально.
8
Матрац для ліжка зараз можна придбати окремо, всі розміри в основному стандартні. Краще купити ліжко заздалегідь, щоб не менше двох тижнів вона простояла в добре провітреній кімнаті і всі запахи смоли, фарби вивітрилися до контакту з дитиною.