Як збільшити потік клієнтів.

Будь-який бізнес залежить від кількості клієнтів . Якщо їх немає, організація, навіть найбагатша, не зможе проіснувати довго. Тому багато підприємців так спантеличені збільшенням потоку клієнтів . Це зробити не складно, якщо товари або послуги, торгівлею якими ви займаєтеся, якісні.
Інструкція
1
Спочатку проаналізуйте помилки персоналу. Можливо, продавець (менеджер, консультант) за товарами/послугами погано працює. Це може бути через те, що він не дуже зацікавлений у роботі або його кваліфікація занадто низька. Послухайте його розмову з покупцем, відвідайте кілька разів ділові переговори.
2
Зобразіть з себе клієнта. Пройдіть повний цикл покупки товару/послуги. Можливо, існують які-небудь факти, які можуть не сподобатися людям. Усуньте їх. Це може бути поганий ремонт приміщення, довгий час доставки, відсутність техпідтримки, негарна упаковка і багато іншого.
3
Модернізуйте логотип і слоган. Вони повинні бути яскравими і оригінальними. Зверніться з рекламну фірму, якщо не впевнені у своїх силах. Збільште впізнаваність бренду.
4
Зробити це можна різними шляхами. Проводите промо-акції на вулицях вашого міста, розміщуйте рекламу на популярних ресурсах в мережі, займіться розміщенням зовнішньої реклами.
5
Зробіть так, щоб кожен ваш клієнт став постійним. Для цього проводите акції для покупців, розсилайте поздоровлення зі святами або періодично зідзвонюємося з ними. Нагадуйте про себе якомога частіше.
6
Зацікавте кожного співробітника, щоб вони виконували свою роботу якнайкраще. Встановіть премії та штрафи, контролюйте їх. Якщо персонал виконуватиме свою роботу на відмінно, незадоволених клієнтів буде менше (або взагалі не буде). Сарафанне радіо приносить клієнтів більше, ніж будь-яка реклама. Задовольните потреби кожного покупця - тоді й потік клієнтів збільшуватиметься день у день.
7
Розширюйте спектр надаваних послуг. Так, щоб людина могла отримати у вашій організації не просто товар, а ще й все, що може знадобитися для нього. Наприклад, транспортування, запасні деталі, гарантійне обслуговування.
Зверніть увагу
Без вкладень збільшити потік клієнтів дуже складно.
Корисна порада
Для правильно оцінки роботи персоналу зверніться у фірму, яка надасть послугу таємний покупець.