Як намалювати красиво ялинку. рисунок ялинка Як намалювати літо.

Навчитися малювати пишну і красиву зелену королеву лісу - ялинку , зовсім не складно. Ви зможете не тільки малювати новорічні листівки і прикрашати святкові вікна в різдво, але і робити ілюстрації до улюблених книжок, і замальовки лісу, як справжні художники. Розгляньте, як поетапно намалювати стовбур і пишні гілки зеленої красуні.
Вам знадобиться
  • Папір для малювання,
  • кольорові олівці,
  • простий олівець.
Інструкція
1
Для початку простим олівцем схематично намітьте знаходження і положення ствола і гілок. Схематично ялинка малюється досить просто: стовбур - вертикальна смужка, а гілки - злегка зігнуті до низу смужки під кутом приблизно 45 градусів, причому, чим нижче гілка, тим смужки длиннее. Гілки малюються з обох сторін стовбура, зазвичай дзеркально щодо ствола, і ще кілька гілочок спереду, для обсягу ялиночки. Також півколом можна показати, де закінчується ялинова лапа.
2
Далі промальовувати гілки більш детально. Гілки складаються з невеликих прямокутників без одного боку. Щоб вийшла гарна ялинова лапа, замальовувати таких прямокутників декілька штук в ряд, до низу і зверху від намальованої раніше гілки. У підсумку вийде досить пишна гілочка. Не забудьте і про вершинку ялиночки, вона чимось нагадує зірку. І так прорисовуємо все гілочки, причому з кожного боку ялинки. Згадайте, що чим ближче до низу, тим гілки стають більше і пишніше. Не забудьте показати це і на вашому малюнку, збільшивши кількість і розмір прямокутників.
3
домальовує все гілки. Щоб ваша ялинка здавалася об'ємною, а не плоскою, не забувайте про середину, вималювати і там кілька гілочок. Гумкою - ластик приберіть непотрібні допоміжні лінії. Залишилося розфарбувати вашу красуню кольоровими олівцями або фарбами. А далі дайте волю своїй фантазії: влітку можна намалювати під ялинкою зелену травичку, а взимку великі замети. Можна розвісити на ній різнокольорові гірлянди і всілякі іграшки і підкинути великий мішок з подарунками, а можна заховати під нею косого з сімейкою або посадити поруч сніговика з носом - морквиною. А хочете, намалюйте справжній смерековий ліс - зібравши разом всіх зелених красунь, і запросивши до них в гості, скромниць берізок або боягузок осинок - все в ваших руках.
Зверніть увагу
Можна намалювати і таку красиву ялинку з різними подарунками під нею: Дотримуйтесь даній схемі малювання ялинки поетапно, потрібно трохи терпіння і часу, і такий же шедевр буде на Вашій папері. В кінці можна буде підмалювати білий сніжок або щось виправити - все у владі Вашої фантазії.
Корисна порада
Малюємо ялинку. крок 1. Створимо новий документ розміром 770-990px. RGB Залийте основний шар кольором # 4d6b94 це буде найпростіший синій фон. Тепер створіть новий шар на ньому то і будемо малювати ялинку, виберіть колір # 3d4f37 і намалюйте ось таку конусну форму звичайної жорсткої круглою пензликом, у мене був діаметр 50px.