Як зв'язати светр для дівчинки. зв'язати простий светр для дівчинки 2 роки.

Будь майстриня, яка вже освоїла техніку в'язання простих виробів для початківців, напевно зацікавиться складними моделями, для в'язання яких необхідний певний досвід. Одна з таких моделей - светр для дівчинки, який підійде для віку 8-9 років і зігріє дитину в холодну погоду. Для того щоб зв'язати такий светр , вам будуть потрібні спиці, гачок, а також пряжа будь-яких кольорів. Щільність в'язання светр а розраховується так, щоб в 10 см полотна містилося 25 петель.
Інструкція
1
Починайте в'язати светр зі спинки. Наберіть на спиці 96 петель і зв'яжіть три сантиметри гумкою 2х2, чергуючи по дві лицьових і дві виворітних петлі. Дов'язати три сантиметри гумки, закрийте петлі, змініть спиці на гачок і продовжуйте в'язати полотно по верхньому краю гумки, вибравши відповідну схему візерунка.
2
Пров'язавши 23 см від краю гумки, закрийте з двох сторін по вісім петель для пройми, після чого продовжуйте в'язати прямо. Від початкової лінії пройм пров'яжіть ще 6 см і закрийте центральні шість петель, щоб отримати розріз.
3
Дві частини спинки в'яжіть роздільно, а потім, коли досягнете висоти в 40 см, завершіть в'язання і переходите до передньої деталі светр а. Наберіть знову на спиці 96 петель і зв'яжіть, як описувалося вище, гумку шириною 3 см 2х2. Закрийте петлі, а потім гачком починайте обв'язувати верхній край гумки.
4
Пров'яжіть 23 см, закрийте з двох сторін по 8 петель для пройми, потім в'яжіть прямо. Від початку пройм пров'яжіть ще 8 см і закрийте середні 16 петель, щоб сформувати виріз горловини. По обидві сторони від закритих 16 петель закрийте ще по 3 петлі в кожному ряду і два рази по дві петлі. Завершіть в'язання, як і у випадку спинки, коли дійдете до загальної висоти в 40 см.
5
Для в'язки рукавів наберіть на спиці 48 петель і зв'яжіть гумку шириною 3 см, закрийте петлі і потім в'яжіть гачком, з кожного боку додаючи в кожному другому ряду 11 разів по одній петлі. Дійшовши до висоти 44 см, закрийте петлі.
6
Зберіть деталі светр а разом - з'єднайте їх, виконавши бокові шви, Ушийте в пройми рукава, а потім обробіть виріз горловини. По краю вирізу підійміть 90 петель на спиці і пров'яжіть гумкою 2 см.
7
Закрийте петлі. По краях отриманого розрізу спинки підійміть на спиці по 26 петель, пров'яжіть гумкою півтора сантиметра і закрийте петлі. Пришийте гудзик.