Як розмити фон на фотографії.

Всі ми любимо красиві фото. І ніхто не буде заперечувати, що найкрасивішим фото деколи є таке, в якому лише один або два об'єкти на передньому або на задньому плані в фокусі, а решта розмиті. Ця функція доступна тим, у кого фотоапарат дозволяє робити подібні знімки. А що робити тим, у кого такої можливості немає? Для того, щоб глядач не відволікався на деталі, які не важливі, та й просто для того щоб зробити красиве оброблене фото, можна розмити фон на фотографії.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - редактор ACDSee будь-якої версії
  • - фото, підмет обробці
Інструкція
1
Відкрийте файл через ACDSee. Натисніть на нього лівою кнопкою мишки, і зі списку виберіть меню «Відкрити через». Зі списку виберіть ACDSee, якщо даного пункту в підміню немає, натисніть на «Огляд» і знайдіть на комп'ютері файл «ACDSee.exe»
2
Натисніть на кнопку «Обробити» на панелі ACDSee. Вона розташована в правому верхньому куті. Залежно від версії ACDSee, перед вами відкриється або меню обробки, або декілька меню, одним з яких буде меню «Редагування». Відкрийте його.
3
Натисніть на кнопку меню «Виділення». Перед вами відкриється панель інструментів. Виберіть «Вільне ласо» і обведіть об'єкт, навколо якого ви хочете розмити фон. Обводите акуратно, переважніше по внутрішньому контуру лінії обрисів, щоб випадково не залишити шматки фону нерозмиті.
4
Після того як ви виділили об'єкт, натисніть на кнопку «Звернути». Повинен виділитися весь фон, навколишній об'єкт. Натисніть «Готово».
5
Натисніть на кнопку «Розмиття». Перед вами відкриється меню зі ступенем розмиття і видом розмиття. Найприроднішим і якісним вважається гауссова метод розмиття. Виберіть ступінь розмиття, яку ви хочете використовувати. Після цього, натисніть «Готово» або просто збережіть фото.
Зверніть увагу
Чи не виділяйте шматками - розмиття вийде неповним, кордони будуть видні, це зіпсує загальне враження від фото.
Корисна порада
Намагайтеся не перестаратися з розмиванням, пам'ятайте про те, що все-таки фон повинен бути, і досить акцентувати увагу на потрібному предметі.