Як захиститися від туберкульозу.

Туберкульоз - це дуже небезпечне захворювання, яке може призвести до смерті, якщо не вживати ніяких заходів по його лікуванню. Майже у кожної людини до тридцяти років в організмі присутній туберкульозна паличка Коха. Але хвороба «оживає» тільки у разі повторного контакту з інфікованою або при сильному ослабленні імунітету.
Інструкція
1
Дотримуйтесь правил гігієни. У громадському транспорті, поліклініці, магазині існує ризик зіткнутися з носієм туберкульозу . Причому для зараження не обов'язково перебувати поруч з ним, адже мокрота, що виділяється з кашлем, поширюється на відстань півтора метрів. Туберкульозна паличка зберігається навіть у вже висохлої слині та мокротинні, так що після контакту з предметами в громадських місцях не торкайтеся до слизових оболонок, а після повернення додому ретельно вимийте всі відкриті частини тіла. Якщо інфікований хворий живе в одному приміщенні з вами, необхідно якомога частіше влаштовувати наскрізне провітрювання всіх кімнат. Так само слід відвести йому окремі рушники і посуд.
2
Щорічно проводите обстеження на присутність палички Коха. Це можна зробити за допомогою спеціалізованого тесту на реакцію Манту. Деякі люди помилково припускають, що Манту - це щеплення від туберкульозу . Насправді вона не містить мертвих або ослаблених паличок Коха, а тільки лише індикатори, що виявляють інфекцію. При сильному почервонінні і здутті місця проколу слід негайно звернутися до лікаря-фтизіатра.
3
Проводьте вакцинацію від туберкульозу . На жаль, ще не винайшли таке щеплення, зробивши яку можна було б на все життя забути про цю хворобу. Однією вакцинації вистачає на захист організму протягом трьох-п'яти років. Зазвичай перше щеплення роблять новонародженим у пологовому будинку, так як дитячий організм найбільш вразливий. Не слід робити щеплення під час простудного захворювання або після нього, тому що імунна система зазвичай «вбивається» антибіотиками, а отже, навіть ослаблена туберкульозна паличка може активувати хвороба.
4
Підтримуйте свій імунітет. Вживайте в їжу свіжі фрукти і овочі, продукти, що містять клітковину (житній хліб, крупи, гарбузове насіння, горіхи), рибу і морепродукти, йогурти та біо-кефір. В осінньо-зимовий період, коли немає можливості щодня їсти фрукти, підкріпите організм вітамінізованими комплексами, біологічно активними добавками.