Як залучити гроші в гаманець. Як знайти роботу з фен шуй.

Бути багатим людиною - мрія багатьох людей. Для більшої частини населення нашої планети вона так і залишається нездійсненою. Але кожен сам у відповіді за своє фінансове становище. Можна стати значно багатшими, достатньо зробити свій гаманець привабливим для грошової енергії.
Інструкція
1
Гаманець - це житло для грошей. Якщо він зовні не подобається купюрам, то не потрібно дивуватися, що вони не течуть до вас річкою. Не шкодуйте коштів на купівлю відповідного гаманця, він повинен бути з натуральних матеріалів, бажано дорогих. Відмінно підійде натуральна шкіра або замша. Колір гаманця також повинен говорити про багатство власника. Чудово підійдуть для цього золотий або срібний відтінки.
2
Форма гаманця має велике значення в питанні притягування грошей. Вибирайте такий гаманець , в якому купюри НЕ будуть складені або зім'яті. Вони повинні відчувати себе в ньому комфортно. Інакше грошовий потік поступово почне вичерпуватися, оскільки купюри не люблять тісноти.
3
Сильним засобом для притягання грошової енергії вважається масло пачулі. Досить однієї краплі, щоб ваш гаманець став магнітом для грошей. Нанесіть масло на внутрішній згин гаманця. Слідкуйте, щоб будиночок для грошей завжди виділяв аромат пачулі.
4
Покладіть в гаманець нерозмінну купюру. Їй може стати ваша перша, зароблена власною працею, купюра. Але зараз навряд чи знайдеться хтось, хто зберігає подібне багатство довгі роки. Можна підібрати для себе в якості талісмана, купюру, номер якої вам сам говорить про її привабливою силі. Наприклад, якщо номер купюри містить букви БГ, у вас підсвідомо спливе слово «багатство», або ДГ - «гроші».
5
В езотеричних магазинах зараз продаються спеціальні грошові пластинки, на яких зображені індійські божества багатства. Покладіть таку пластинку в одне з відділень гаманця і спостерігайте за зміною фінансової ситуації.
6
Символами, притягають гроші, є три китайські монетки, перев'язані червоною стрічкою, засушений корінь хрону, який ви самі вирили, шматочок кориці. Будь-який з цих талісманів ви можете помістити в кишеньку вашого гаманця, і він буде спрямовувати до вас сильний потік грошової енергії.
Люди часто ставляться до грошей як до одухотвореної субстанції, яка вимагає до себе шанобливого поваги і невпинної турботи. Не всі з нас, звичайно, здатні зізнатися, що вони думають саме так, але ж нічого ж не заважає просто виконувати певний порядок у поводженні з грошима. Сформовані за століття ритуали не складні, так чому б не дотримуватися їх, зберігаючи гроші в гаманці?
Інструкція
1
Для початку, зверніть увагу на свій гаманець. Щоб не соромно було зберігати в ньому не просто гроші , а великі гроші , які ви заробите, він повинен бути красивим і зручним, виконаним з натуральних матеріалів. Віддайте перевагу міцної натуральної шкірі, краще «грошових» кольорів - червоного, коричневого, жовтого, сірого. Розмір гаманця повинен бути просторим для грошей, щоб паперові купюри можна було розмістити в ньому, не згинаючи. У гаманці має бути кілька відділень, в яких можна розкласти гроші по ранжиру.
2
Гроші складайте за спаданням, починаючи з більш великих купюр. Саме вони повинні лежати в гаманці першими, лицьовою стороною до вас, своєму господареві. Лицьова сторона - там, де нанесена серія купюри і її номер. Гроші не повинні зберігатися «догори ногами», таке ставлення не сподобається нікому. Всі купюри повинні бути розгорнуті і акуратно разглажени.
3
Дрібниця зберігайте в окремому кишеньці і теж намагайтеся не носити її в кишенях, відразу забирайте в гаманець. У потаємне відділення покладіть монетку-талісман або першу зароблену купюру. Можна покласти банкноту номіналом в один американський долар. На ньому намальований масонський знак грошей - піраміда і очей. Така «заначка» допоможе вам ніколи не залишати гаманець порожнім, це погана для грошей прикмета.
4
Щоб гроші водилися постійно, вважається, що приймати їх треба лівою рукою, а віддавати правою. Зайняті гроші віддавайте вранці і, бажано, купюрами більш дрібними, ніж брали. Купюри не віддавайте в розгорнутому вигляді, перед цим їх треба скласти і протягнути складеними кінцями вперед.
5
Намагайтеся, отримавши зароблені гроші принести їх додому і не витрачати в перший же день, по дорозі з роботи. Гроші, особливо великі, повинні хоча б ніч, переночувати у вашому будинку, щоб «звикнути». Та й чисто психологічно, на наступний день ви зробите покупки більш обдумано, що теж допоможе вам зберегти свої гроші .