Як купити преміум аккаунт.

Більшість інтернет-ресурсів сьогодні мають так звані преміум- акаунти. Тобто, акаунти, що дають певні переваги користувачам. Часто ці привілеї дуже привабливі, і якщо ви є регулярним відвідувачем сайту, то варто подумати про покупку преміум-аккаунта
Вам знадобиться
  • Гроші на кредитній карті, або аккаунт в системі webmoney, або яндекс-гаманець.
Інструкція
1
Сьогодні популярні інтернет-ресурси підтримують безліч систем електронних платежів, і купити преміум-аккаунт не складає труднощів, потрібно просто пройти по декількох посиланнях. Один з найбільш популярних способів оплати преміум-акаунтів, якщо сайт знаходиться за кордоном - система PayPal. Чому саме зарубіжні сайти? Справа в тому, що на поточний момент користувачі системи, які проживають в Росії, не мають можливості приймати і виводити гроші з системи, тільки оплачувати свої покупки. Тому, якщо сайт зарубіжний - PayPal може стати відмінним способом оплати купленого преміум-аккаунта. Якщо ж сайт розрахований в основному на відвідувачів з Росії, то давайте розглянемо інші способи оплати преміум-аккаунта.
2
Є безліч систем, за допомогою яких можна оплатити преміум-аккаунт, використовуючи свою кредитну карту. Якщо сайт, на якому ви хочете придбати преміум-аккаунт, підтримує будь-яку з них, ви дізнаєтеся про це, клацнувши на посилання "як оплатити". Для того щоб гроші з карти зняли, необхідно всього лише ввести номер карти, ім'я власника картки на латиниці, термін закінчення дії картки і CVC-код. Перш ніж це зробити, обов'язково ознайомтеся з інструкцією на сайті, щоб не помилитися і перерахувати необхідну суму за потрібною адресою. Гроші в таких випадках списуються відразу, і на рахунок керівництва сайту надходять моментально. Тобто, преміум-аккаунт буде у вас відразу ж після перерахування грошей на необхідний рахунок, і ви можете користуватися всіма його привілеями.
3
Якщо ж у вас немає кредитної картки, або ви не хочете використовувати її для оплати преміум-аккаунта, можна скористатися системами електронних платежів, такими як Webmoney, Яндекс-гроші і подібні. Щоб завести там аккаунт, необхідно зареєструватися на сайті і створити там електронний гаманець. Про способи поповнення цього гаманця можна дізнатися в розділі "як поповнити рахунок". Як правило, відповіді на подібні питання є в спеціальному розділі, і цю інформацію можна буде легко знайти, як тільки ви зареєструєтесь як користувач однієї з цих систем електронних платежів.
4
Також багато сайтів для оплати преміум-аккаунта пропонують роздрукувати квитанцію і оплатити її в найближчому відділенні банку, або зробити грошовий переказ по якійсь із популярних систем, але мінуси цих способів у тому, що для отримання преміум-аккаунта доведеться почекати кілька днів, поки платіж буде здійснений. Іноді для цього потрібно досить багато часу, аж до тижня. Якщо ж ви хочете купити преміум-акаунт зараз, спробуйте на собі способи оплати, не виходячи з дому. Це зручно!
Зверніть увагу
Сплачуйте преміум-акаунти і здійснюйте будь-які інші грошові перекази тільки на тих сайтах, які заслуговують довіри. Іноді краще обійтися без додаткових привілеїв, але не попастися в руки шахраїв.