Як зв'язати гачком річну кофточку. Як зв'язати річну кофточку гачком хлопчикові.

Літо - період радості та гарного настрою, і кожній дівчині, яка влітку хоче виглядати особливо красиво і модно, сподобається стильна річна обновка, пов'язана гачком . Ажурна кофтинка може стати невід'ємним предметом вашого літнього гардеробу, завдяки своїй жіночності, універсальності і зручності. Носити таку кофточку можна поверх будь-якого сарафана або майки.
Інструкція
1
Для того щоб зв'язати річну кофточку гачком , підготуйте 300-350 г тонкої пряжі потрібного кольору, гачки і кругові спиці. У в'язанні кофтинки використовуються два основні візерунка: гумка 1х1 і ажурний узор, в основі якого може лежати будь-яка ажурна схема. Виконуючи такий узор, відраховуйте кількість раппортов в ряду. У деяких елементах в'язання вам буде потрібно робити в ажурному візерунку убавленія.
2
Починайте робити убавленія для вирізу горловини біля лівого краю виробу після 29-го ряду і закінчуючи 35-м поруч. Зменшіть таким чином три з половиною раппорта основного візерунка.
3
Починайте в'язання зі спинки. Зв'яжіть верхню деталь спинки: наберіть на гачок 90-100 повітряних петель і одну петлю підйому, а потім починайте в'язати основний ажурний узор, пров'язуючи перший стовпчик без накиду в другу повітряну петлю від гачка. Провязав 22 сантиметри, відзначте точки початку пройм зліва і справа.
4
Пров'яжіть ще 16 см основного візерунка і, починаючи з цього моменту, залиште непровязаннимі шість середніх раппортов, щоб згодом сформувати закруглення вирізу горловини. Далі продовжуйте в'язати роздільно, а потім зменшіть в обох наступних рядах по півтора раппорта з внутрішнього краю. Закінчите роботу через 17 см після відмітки про початок пройми.
5
Тепер зв'яжіть ліву поличку, починаючи з верхньої деталі - наберіть на гачок 40-50 повітряних петель і петлю підйому, а потім починайте в'язати основним узором, пров'язуючи по аналогії зі спинкою перший стовпчик без накиду в другу повітряну петлю від гачка. В'яжіть потрібну кількість раппортов.
6
Відзначте пройму і виконайте за схемою виріз горловини. Симетрично лівої поличці зв'яжіть праву поличку. Після цього зв'яжіть рукава і приєднайте їх до виробу, пошивши плечові шви. Перед тим, як вшивати рукава, виконайте бокові шви.
7
Наберіть на кругові спиці по набірному краю поличок 140 петель і зв'яжіть гумкою 1х1 полотно шириною в 9 см. Закрийте петлі і обв'яжіть вертикальний край лівої полички, щоб пришити на неї застібку. Зробіть петлі і пришити гудзики.
Одяг з ажурного плетіння додає образу жіночності та сексуальності. А зв'язати гачком кофту, плаття, топ або навіть купальник не складе великих труднощів, якщо є пряжа, гачок і знання простих елементів техніки в'язання гачком.
Інструкція
1
Знайти рукодільницю, яка не знайома з технікою в'язання гачком просто неможливо. За допомогою гачка і переплетення нитки можна вив'язати все, від красивих мережив до великих виробів. Для в'язання кофти вам необхідно знати самі основні елементи техніки в'язання гачком - це повітряна петля, ланцюжок, петля повороту, щільна петля, напівстовпчик без накиду, стовпчик з накидом, стовпчики з двома і трьома накидами, два або три стовпчики разом, піко або інша назва горбок.
2
Щоб зв'язати гачком кофту в першу чергу побудуйте викрійку вироби необхідного розміру або використовуйте готові викрійки. Після чого розрахуйте кількість пряжі відповідно до розміру готового виробу і вибраним номером гачка. Починайте в'язати кофту з деталі спинки. Для вив'язування деталі спинки з повітряних петель наберіть необхідну ширину, згідно викрійці, і в'яжіть основним візерунком.
3
Перед кофти складається з двох поличок, тому в'яжіть їх симетрично відносно один одного основним узором згідно викрійці вироби.
4
Готові деталі переду і спинки зшиваєте по плечових швах, а отримані краю пройми обв'язують стовпчиками без накиду, і з другого ряду продовжуєте в'язання основним узором до необхідної довжини рукава. Для ущільнення краю рукава останні два ряди пров'язуйте стовпчиками без накиду.
5
Коли всі основні деталі готові приступайте до їх складання. Для початку виконайте шви рукавів і бічні шви спинки і переду. Обв'яжіть набрання краю переду і спинки двома рядами стовпчиків без накиду. По краю правої і лівої полички переду зв'яжіть планочки ниткою в два складання, при цьому праву планку в'яжіть з урахуванням петель для гудзиків. Після цього обв'яжіть виріз горловини ажурним візерунком на свій розсуд. Пришийте гудзики і кофта, виконана своїми руками готова.