Як досягти успіху в мережевому маркетингу.

В мережеву компанію може вступити кожен чоловік, але не всі зможуть досягти успіху і підкорити вершини кар'єрних сходів. Будьте активні. Хороший праця - гарну винагороду.
Інструкція
1
У мережевому бізнесі, як і в будь-якому іншому справі, важливим етапом є навчання. По можливості відвідуйте всі тренінги та семінари, що проводяться в компанії. Вас навчать запрошувати людей в бізнес, розповідати про можливості компанії і багато чому іншому, що сприятиме вашому просуванню по кар'єрних сходах.
2
Мережевий маркетинг - це бізнес, який будується за принципом рекомендацій, запрошень. Чим більше у вашій групі активних учасників, тим вище ваш дохід, а значить, і стрімкіше кар'єрний ріст. Щоб учасники групи були активними, запрошували своїх знайомих в бізнес, створювали групи, необхідно, щоб вони вам повірили, бачили в вас авторитетного, ділового представника однієї з великих компаній. Тут важливо не тільки вміння презентувати бізнес, а й ваш зовнішній вигляд повинен відповідати статусу компанії.
3
Якщо ви тільки починаєте свій шлях в мережевому маркетингу, на перші зустрічі з потенційними бізнес-партнерами найкраще йдіть зі своїм наставником. Бо саме ця людина знає більше інформації про компанії, розбирається в тонкощах процесу побудови структури і зможе відповісти на будь-які питання співрозмовника.
4
З'ясуйте, чого хоче досягти запрошений. Якщо у людини є конкретні цілі в житті, і він готовий діяти заради їх досягнення - значить, він зможе оцінити можливості мережевого маркетингу і стати для вас бізнес-партнером. Зустрічаються і такі люди, які не хочуть будувати свій бізнес, а воліють тільки користуватися продукцією компанії. Поставтеся до людини з розумінням. Інформуйте його про новинки товарів, про тренінги, семінари для консультантів. Можливо, через якийсь час і він захоче почати побудову своєї структури.
5
Зазвичай людина, яка вперше почув інформацію про схему мережевого маркетингу, забирає із зустрічі тільки частина інформації. Не шкодуйте свого часу, розкажіть ще кілька разів, якщо бачите, що співрозмовнику дійсно це важливо знати, і він прагне чогось досягти. Таким чином ви інвестуєте час і знання в свій успіх. Допомагайте тим, кого ви запросили в команду, проводити презентації можливостей бізнесу.
Корисна порада
Побудова власної структури почніть із запрошення своїх знайомих. З ними вам буде простіше розмовляти, ви довіряєте один одному. А тепер у вас з'явиться ще більше спільних інтересів.