Як стерилізувати пляшки в пароварці. скільки стерилізувати посуд в пароварці.

Кожна мама хоче дати дитині краще, і часом від любові до малюка готова скупити пів-магазину. Але зовсім не обов'язково витрачати гроші на кілька дорогих електроприладів для догляду за малюком. Пароварка - універсальна річ: у ній можна готувати перший прикорм і стерилізувати пляшечки .
Вам знадобиться
  • пароварка, щипці, чистий контейнер для пляшечок, чистий рушник.
Інструкція
1
Чи не кожній мамі вдається налагодити годування грудьми, і тоді на допомогу приходить пляшечка з дитячою молочною сумішшю. Спочатку вам може здатися, що годувати з пляшечки набагато легше: не треба дотримуватися дієти годуючої матері, та й погодувати малюка у вашу відсутність може будь-який дорослий член семьі.Но не так все просто. Важливо розуміти, що штучне вигодовування малюка увазі не меншу частку відповідальності, адже тепер малюк не буде отримувати свіже та стерильне молоко з вашої грудей. Перші півроку життя малюка потрібно стерилізація пляшечок з допомогою кип'ятіння або використання спеціального електричного стерилізатора.
2
Ви можете заощадити кошти, купивши чудового помічника - пароварку. У ній легко стерилізувати пляшечки , соски і пустушки. А коли малюк підросте, ви будете використовувати пароварку для приготування овочів для першого прикорму малюка. А може бути, у вас вже є пароварка, але ви не знали, що пляшечки можна простерилізувати в ній?
3
В пароварку легко вміститься кілька стандартних або широких пляшечок. Якщо пляшечки високі, можна зняти додаткову секцію пароварки, звільнивши місце у висоту. Якщо пляшечки збожеволіють по висоті на нижню поличку, то зверху ви можете легко розмістити пустушки і соски.
4
Для початку ретельно вимийте пляшечки і соски йоршиком. Можна використовувати спеціальний засіб для миття дитячого посуду. Важливо, щоб усередині пляшечок не залишилося слідів молочної суміші.
5
Налийте воду в спеціальний відсік пароварки. Поставте пляшечки на нижню секцію пароварки шийками вниз, щоб пара легко проникав всередину. Не ставте пляшечки занадто щільно один до одного.
6
5-7 хвилин - достатній час для стерилізації. Але ви можете збільшити час до 10-12 хвилин для власного спокою. Після закінчення програми витягніть пляшечки і помістіть їх в чистий контейнер, обдати окропом. Накрийте контейнер кришкою або чистим рушником.
7
За тим же принципом в пароварці можна стерилізувати ручної молокоотсос, пакети для збору молока, прорізувачі та інші предмети.
8
Через кілька місяців вам буде досить просто обдати пляшечку окропом, і вам не буде шкода грошей, витрачених даремно на стерилізатор. Пароварка стане вірним помічником у приготуванні смачної і корисної їжі.
Корисна порада
Деяким зручно зберігати чисті стерильні пляшечки прямо всередині пароварки. Змахніть конденсат з кришки і прикрийте пароварку чистою серветкою або кришкою.