Як скласти резюме для роботи в банку.

Якщо ви претендуєте на роботу в банці , поставтеся дуже уважно до складання свого резюме. Воно має бути чітко структурованим, коротким і строгим. З його допомогою ви повинні переконати роботодавця, що ви для нього найкраща кандидатура. У випадку з пошуком роботи в банці це означає, що у вас неодмінно має бути або досвід роботи в банці , або хоча б хороше розуміння його діяльності, основних послуг і принципів організації.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що хороше резюме не повинно займати більше однієї сторінки. Часто у менеджерів по персоналу просто не вистачає часу читати довгі резюме. Крім того, для працівника банку дуже важливо вміння системно мислити і коротко викладати основну суть справи. Наявність такого вміння також має випливати з вашого резюме.
2
Перші чотири графи вашого резюме повинні включати в себе ваші прізвище, ім'я та по батькові, дату народження, контактні дані та назву позиції, на яку ви претендуєте. Бажано вказувати позицію чітко (наприклад, менеджер по роботі з клієнтами, юрист з податкових спорів і т.д.).
3
В графі "Освіта" вкажіть, де ви вчилися. Досить буде вказати вуз, факультет і роки навчання. Якщо у вас є додаткова освіта, що буде тільки плюсом, напишіть і про нього теж. Також не забудьте написати про рівень володіння іноземними мовами.
4
Найважливіша графа - "досвід роботи ". Банківська сфера вважається досить закритою, в банки воліють брати фахівців в основному з банківським досвідом роботи . Якщо ви молодий фахівець і його у вас немає, то вкажіть стажування або практики, який ви проходили в банках. Фахівцям з досвідом роботи , які вирішили спробувати влаштуватися в банк, варто описувати свій досвід на попередніх місцях роботи так, щоб показати його максимально пов'язаним з тими обов'язками, які потрібно буде виконувати в банці .
5
Замикає резюме графа "Особисті дані". Вкажіть свої сильні сторони, які, на вашу думку, зробили б вас хорошим фахівцем (відповідальність, націленість на результат і т.д.).
6
Бажано (але не обов'язково) написати в резюме про свій сімейний стан. В деяких випадках (для менеджерів з продажу та по роботі з клієнтами) важлива наявність прав та власного автомобіля. Якщо ви претендуєте на подібні посади, то не забудьте вказати це.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=QulE_LTYQQU