Як навчитися фехтувати.

Вас полонить мир дуелей, мушкетерів і дам в корсетах? У часи, коли справа честі було понад життя, кожен юнак вважав за необхідне вміти тримати шпагу в своїх руках. Якщо вам дуже хочеться наблизитися до тієї епохи, випробувати ті ж почуття від зброї в руках, вам варто зайнятися фехтуванням.
Вам знадобиться
  • Екіпірування
Інструкція
1
Знайдіть вчителя. На даний момент існує кілька місць, навчальних даним спорту. Можна звернутися до приватного репетитора. Стягнута плата за годину занять коливається в межах 1000 руб., Але, швидше за все, потрібно буде подбати про зал для тренувань. Є й інший вихід - курси. Курси хороший спосіб потренуватися в групі з такими ж новачками, як ви. Так у вас з'явиться стимул і бажання перемогти суперника в спарингу. До речі, шпага - не єдине зброю, яке можна освоїти. Є ще шабля, рапіра, катани, ножі, мечі. З останнім ви зможете відчути себе середньовічним лицарем. Якщо хочете конкретне знаряддя, то поцікавтеся, навчають чи володінню саме їм.
2
Вивчіть правила. Без знання правил ви навіть не зрозумієте, хто з суперників здобув перемогу. Та й техніка безпеки не завадить. Незважаючи на екіпіровку, потрібно бути акуратним, адже знаряддя НЕ іграшкові.
3
Придбайте правильну екіпіровку. Для безпечного проведення тренувань, екіпірування має бути схвалена Міжнародною Федерацією фехтування. Екіпірування включає в себе маску (приблизна вартість від 2000 до 9000 тис. Руб.), Фехтувальну куртку (900-9000 руб.), Фехтувальний набочнік, взуття. Також в форму входять рукавички, саме знаряддя, чохол для нього, а для жінок і чоловіків - спеціальні бандажі. Так само існують електричні куртки і рукавички. В процесі дуелі на такому обладнанні, при дотику шпаги до куртки, від куртки відразу ж подається сигнал про удар. Так бій стає інтерактивним і відразу ж видно, хто переміг.
4
Вивчіть техніку фехтування. Але її ви освоїте вже під час занять. У неї входять бойова стійка, кроки вперед-назад і випади, а також уміння тримати зброю. Як саме здійснюється кожну дію, залежить від знаряддя, адже те, що добре для шпаги, навряд чи підійде мечам.