Як наполягати кропиву.

Кропива містить безліч корисних мікроелементів, вітаміни і органічні кислоти. Саме завдяки своєму унікальному складу вона часто фігурує в народних рецептах як засіб для профілактики і лікування всіляких хвороб.
Інструкція
1
Використовуйте кропиву для лікування бронхолегеневих і алергічних захворювань, при хворобах серця і шлунка. Пийте настій для зміцнення імунітету і підвищення стійкості організму до вірусів і бактерій. Застосовуйте дану траву як загальнозміцнюючий засіб, при загоєнні ран, що супроводжуються сильною кровотечею. Мийте голову кропив'яним настоєм. Він зміцнює волосся і ефективно бореться з лупою.
2
Зберіть свіжу кропиву , ретельно промийте і дайте їй трохи обсохнути. Подрібніть сировину і насипте його в каструлю в кількості десяти ложок.
3
Залийте траву літром холодної води і почніть повільно розігрівати суміш. Через 10-15 хвилин вода закипить. Продовжіть кип'ятіння рідини на невеликому вогні, але вже з закритою кришкою. Ще через 10 хвилин вимкніть газ і перелийте вміст каструлі в термос.
4
Наполягайте рідина в термосі протягом 10-12 годин. За цей час кропива віддасть воді всі корисні речовини, в результаті чого у вас вийде настій приємного зеленого кольору.
5
Процідіть настій через сито або шматок марлі. Приймайте його по 70-100 мл тричі на день і незабаром ви відзначите, що самопочуття помітно покращився.
6
Зробіть настій з кропив'яних коренів. Це одне з найбільш дієвих засобів для лікування хвороб шлунка. Промийте коріння кропиви, висушіть і подрібніть їх. Чайну ложку сировини залийте склянкою теплого молока. Отриману суміш доведіть до кипіння і залийте в термос на 2-3 години. Цей настій принесе велику користь, якщо ви будете приймати його відразу після приготування.
Зверніть увагу
Настій кропиви є сильнодіючим засобом, тому має ряд протипоказань. Не варто пити дані ліки під час менструації, так як відторгнення ендометрія фізіологічно, а кропива, скорочуючи кількість виділень, перешкоджає його видаленню з порожнини матки. Крім того, кропива і настої з неї протипоказані під час вагітності, особливо на пізніх термінах.