Як написати пояснювальну про прогул. пояснювальна записка про відсутність на робочому місці прогкле.

Що б там не говорили кадровики, а від прогулу не застрахований ніхто, навіть найзапекліший трудоголік. Справді, будь-який працівник може потрапити в таку ситуацію, коли у відомості відвідування буде поставлений прочерк, і для роботодавця він автоматично переходить в розряд порушників трудової дисципліни. Що робити в такому випадку? Терміново написати пояснювальну записку. Поки за відміткою у відомості не послідувало розпорядження про адміністративне стягнення.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу;
  • - ручка.
Інструкція
1
Для початку продумайте стратегію захисту. Сформулюйте вашу, безумовно поважну, причину відсутності на робочому місці таким чином, щоб у керівництва не виникло ні найменшої підозри про нещирість або навіть відсутності серйозних підстав для пропуску робочого дня. Це стане найважливішою частиною записки. Оскільки саме пояснювальна є документом-підставою для винесення рішення про накладення дисциплінарного стягнення.
2
Візьміть аркуш паперу і складіть пояснювальну записку в простій письмовій формі, оскільки не існує уніфікованого зразка такого документа. У правій верхній частині аркуша напишіть реквізити адресата, починаючи з найменування підприємства. Така записка пишеться завжди на ім'я керівника. Найчастіше тут буде початок «Директору». Далі напишіть його прізвище та ініціали. Тут же вкажіть структурний підрозділ підприємства, працівником якого ви є (філія, відділ або ін.). І, звичайно, власне прізвище, ім'я та отчество.Теперь поставте дату складання пояснювальної і по центру аркуша розмістіть назву документа «Пояснювальна записка».
3
У змістовній частині записки вкажіть подія (відсутність на робочому місці такого-то числа), що стало підставою для складання документа. Опишіть обставини, які склалися таким чином, що ви були змушені пропустити робочий день. Підведіть підсумок сказаному, сформулювавши коротко причину вашого вимушеного прогулу. Розпишіться і вкажіть поруч розшифровку підпису (прізвище та ініціали).
Зверніть увагу
Роботодавець зобов'язаний згідно ст. 193 Трудового Кодексу РФ зажадати у працівника пояснення з приводу його відсутності на робочому місці, а ось співробітник може відмовитися від письмового виправдання. Таким чином, роботодавець повинен буде вжити заходів до стягнення, склавши акт про відмову. Тому краще всього скласти таку записку, щоб дати можливість керівнику прийняти ваші пояснення і не накладати жодних санкцій.
Пояснювальна записка - це документ, що складається працівником для передачі посадовій особі, покликаний пояснити причини невиконання вимог, недотримання термінів або інших порушень. Документ може бути складений в простій письмовій формі, оскільки його оформлення не регламентується законодавством РФ. Правильно складена записка допоможе працівникові пояснити керівництву сформовану ситуацію, вкаже на конкретні факти і допоможе уникнути дисциплінарного стягнення, називаючи дійсні причини події.
Інструкція
1
Заповніть вступну частину документа зазначенням реквізитів адресата (найменування організації, прізвище, ім'я, по батькові та посада керівника, якому адресована пояснювальна), розмістивши їх у правому верхньому куті аркуша формату А4.Напішіте назву "Пояснювальна записка", вкажіть дату складання і вхідний номер, установлений за правилами реєстрації для внутрішнього документообігу. Під назвою уточніть зміст записки, повідомивши, про що піде мова в представленій пояснювальній. Це буде факт або подія, що послужила причиною для складання цього документа.
2
В основній частині документа опишіть причини події, що пояснюють сформовану ситуацію і вказують на справжні причини, що викликали вказані порушення. Тут же викладіть висновки, що представляються достатньою підставою для пояснення події. А потім викладіть прохання про звільнення вас від відповідальності, в силу вищевказаних причин, або залученні допустили порушення інших працівників.
3
У заключній частині перерахуйте всі документи, які ви вважаєте за потрібне пред'явити в якості доказів, і докладаєте до пояснювальної записки в якості документів супроводу. Тепер поставте дату складання записки та особистий підпис укладача з розшифровкою (ПІБ та посада).
Зверніть увагу
Пояснювальна записка може бути передана керівництву як самостійний документ або як супровідний для звіту, плану або технологічного проекту. У такому випадку вона пояснює окремі пункти основного документа і може бути оформлена на готовому бланку підприємства.
Корисна порада
Зафіксований факт порушення технологічної чи трудової дисципліни не буде служити підставою для стягнень якщо працівник зможе переконливо довести свою невинність, повідомивши про справжні причини розглянутого події.