Як усунути неприємні запахи в холодильнику.

Досить часто в домоведення виникає питання, пов'язане з усуненням неприємного запаху в холодильнику . Для цієї мети є досить багато пристосувань. Також можна використовувати побутову хімію або ж прислухатися до народних методів.
Інструкція
1
Перед тим як почати експлуатацію холодильника, потрібно добре його вимити. Для цього скористайтеся спеціально розробленою побутовою хімією або ж звичайними продуктами, які напевно є в кожному будинку. Добре усуває будь запахи оцет. Його необхідно розбавити наполовину з водою, а потім рідиною протерти всі внутрішні ділянки холодильника.
2
Добре підходить для виведення запаху розчин горілки і води. Також досить часто застосовують нашатир. В даний момент в спеціалізованих магазинах можна купити спеціальний поглинач запаху. Можна навіть знайти поглинач запаху у формі яйця. Його легко можна помістити в спеціальну комірку в холодильнику .
3
Спеціальний поглинач запахів виготовляється на основі просочених вугіллям матеріалів. Деревний, а також активоване вугілля вважаються відмінними поглиначами запахів. Добре видаляє неприємний запах харчова сода. Потрібно тільки чашки з цим продуктом поставити на всі полки холодильника.
4
Добре вбирає будь запахи чорний хліб. Необхідно тільки нарізати його маленькими кубиками і розкласти на полицях. Замінити чорний хліб можуть рисові зерна. Вони також добре допомагають при боротьбі з неприємним запахом.
5
Якщо ви вирішили використовувати лук і часник, то майте на увазі, що запах вони можуть перебити тільки на деякий час. Також аналогічні властивості є у базиліку та кориці.
6
Досить часто люди використовують для усунення неприємного запаху в холодильнику апельсинові та лимонні кірки. Також можна з лимона зробити відмінний поглинач, який не поступатиметься магазинному поглиначу. Для цього просто потрібно лимон розрізати вздовж на дві половинки, видалити м'якоть, насипати туди соду, рис або ж покласти шматочки чорного хліба. Міняти лимон необхідно раз на тиждень. В іншому випадку він сам буде причиною поганого запаху.