Як фотографувати квіти.

Фотографія - один із способів, що дозволяють відобразити красу навколишнього світу. Вдалий знімок може стати справжнім мистецтвом, особливо, якщо увагу фотографа залучили квіти . Як за допомогою фотографії розкрити всю красу квітки?
Вам знадобиться
  • фотоапарат, штатив, розпилювач для води
Інструкція
1
Підготуйте місце для зйомки. Для того щоб фотографія вийшла дійсно добре, ви ні в якому разі не повинні забувати про фоні. Подивіться на квітку, який ви хочете зробити центром експозиції, і подумайте, що може втручатися в кадрі, а чого, навпаки, не вистачає. Щоб усунути непотрібні речі, по можливості просто приберіть їх. Якщо такої можливості немає, можете скористатися режимом макрозйомки: все непотрібне залишиться за кадром. Ще один спосіб змінити фон - поміняти ракурс. Сфотографуйте квітка з іншої точки. Не бійтеся експериментувати.
2
Визначтеся, коли будете знімати. Кращі фотографії зазвичай виходять рано вранці або в кінці дня. Безумовно, при зйомці велику роль відіграє погода. Сумовите, сірий ранок не сприятиме веселому настрою. Відповідно, і кадр веселим не вийде. Надмірно сонячні дні теж не кращий варіант для зйомки: світло може бути занадто яскравим і погано відбиватися.
3
Приділіть увагу фокусуванні. Найкраще квіти фотографувати в режимі макрозйомки. Так буде видна кожна його неповторна деталь. Використовується ручне фокусування. З часом у вас не буде виникати з нею проблем, а фотографії будуть виходити все краще і краще. Найкрасивіші кадри виходять, коли фокус знаходиться в центрі квітки. Сфокусуйте фотоапарат на тичинках, і гарний знімок не змусить себе чекати.
4
Якщо ви вирішили фотографувати квіти будинку, зверніть увагу на світло. У домашніх умовах квіти виходять бляклими і млявими. Щоб виправити цю ситуацію піднесіть їх ближче до вікна. Знімайте тільки при денному світлі. Якщо ви фотографуєте ввечері, то використовуйте спалах і відбивачі. Це допоможе розсіяти світло і зробити знімок більш живим.
5
вдаватися до хитрощів. Пам'ятайте, що крапельки роси на квітах виглядають дуже красиво. Побризкайте квіти водою з розпилювача і починайте зйомку.
Корисна порада
Жовті квіти краще фотографувати на зеленому тлі.