Як повернути завантажувач.

Функція «Відновлення системи» в сучасних версіях Windows працює, практично, в автоматичному режимі. Пошкодження завантажувача Windows є тим винятком, коли система не в змозі впоратися з виниклою проблемою самостійно. Потрібна допомога користувача.
Інструкція
1
Вкажіть DVD-привод в якості першого пристрою в параметрах BIOS.
2
Використовуйте інсталяційний диск Windows і дотримуйтесь його вказівок до появи вікна "Встановити".
3
Виберіть поле «Відновлення системи».
4
Вкажіть операційну систему із зазначенням місця розташування.
5
Натисніть кнопку "Далі".
6
Виберіть поле «Командний рядок» у вікні «Параметри відновлення системи».
7
Введіть значення Bootrec.exe в новому вікні командного рядка cmd.exe.
8
Введіть значення Bootrec.exe/FixMBR для запису головного завантажувального запису в розділ системи. Ця функція дозволяє виправити ушкодження Master Boot Record (MBR), головною завантажувального запису, не вносячи змін в існуючу таблицю розділів.
9
Введіть значення Bootrec.exe/FixBoot для запису нового завантажувального сектора в системному розділі пріповрежденіях завантажувального сектора, заміні завантажувального сектора системи нестандартною конфігурацією або попередньою версією Windows.
10
Введіть значення bootsect/NT60 SYS для запуску коду штатного завантажувача NT6 (Bootmgr), затертого попередньою версією Windows (опціонально).
11
Введіть значення Bootrec.exe/ScanOs для сканування всіх дисків з визначенням встановлених операційних систем. Утиліта також покаже знайдені системи, не прописані в сховище даних конфігурації завантаження Windows на момент перевірки.
12
Введіть значення Bootrec.exe/RebuildBcd для повного заміщення сховища даних конфігурації завантаження Windows.
13
Використовуйте значення bcdedit/export C: BCDcfg.bakattrib -s -h -к з:? Oot? Cddel c:? Oot? Cdbootrec/RebuilBcd для видалення попереднього храніліща.Прі фізичній відсутності або пошкодженні файлу завантажувача системи bootmgr рекомендується використання інструменту bcdboot.exe.
14
Введіть значення bcdboot.exe e: windows, де e: windows відповідає шляху до розташування файлів операційної системи.
Зверніть увагу
При видаленні попереднього сховища даних конфігурації завантаження Windows файл сховища повинен бути експортований в C: \ BCDcfg.bak. Атрибути «системний», «прихований» і «тільки для читання» мають бути зняті. Тільки після цього можливе видалення файлу.
Корисна порада
Введіть значення bootsect.exe/help для отримання додаткової інформації про можливе застосування інструменту bootsect.exe.