Як зшити хутряні навушники.

Хутряні навушники не врятують від зимової холоднечі, від крижаного вітру, а ось в міжсезонні вони можуть бути просто незамінні. Виготовити хутряні навушники можна дуже швидко, всього за 2-3 години, а прослужать вони всю осінь до настання справжніх холодів і квітневої капели допоможуть дочекатися.
Вам знадобиться
  • Ножиці, голка, нитки, клей, хутряні клапті, картон або пластиковий файл, ободок для волосся, клапоть шкірозамінника або шкіри.
Інструкція
1
Першим ділом підберіть відповідний пластмасовий ободок для волосся - краще з рівними краями і зовнішньої площиною, такий обруч буде легше обтягнути яким-небудь матеріалом. Зшийте на ободок чохольчик із шкірзамінника, щільної матерії або тонкої шкіри, зробіть його зі значним припуском по довжині, щоб було простіше працювати далі. Готовий чохольчик акуратно, щоб не забруднити, натягніть на змащений клеєм ободок, сосборена в гармошку і залиште до повного висихання.
2
З щільного картону, бейджика або пластикової картки виріжте дві прямокутні, із закругленими кутами, вставки для хутряних навушників. Розміри визначте самі, щоб не вийшли маленькими або занадто великими. Якщо ви хочете зробити особливо об'ємні хутряні навушники , на ці вставки наклейте заготовки з синтепону або тонкого поролону такого ж розміру. Це, в свою чергу, охоронить ваші вуха від зайвого тиску обруча.
3
Від старої дублянки відсічі облямівки рукавів (достатньо буде однієї) або розкроїте непотрібну шапку, з якої виріс дитина, якщо немає готових клаптиків хутра. Якщо ви хочете мати навушники іншого кольору або того вимагає вигорілий хутро - саме час його пофарбувати. Є багато рецептів забарвлення, підфарбовування хутра, але краще довірити цю справу фахівцям в хімчистці, так, принаймні, ви його не зіпсуєте.
4
Тепер виріжте з хутра дві заготовки, шириною трохи більше вставок і подвійний довжини, потім, закругляя, зріжте кути. Складіть вирізані шматки навпіл, хутром всередину, прошийте обметочний швом по бічних сторонах. Виверніть отримані мішечки з вивороту наявності, акуратно вставте всередину пластикові заготовки з синтепоном.
5
Зорієнтуйте хутряні вушка так, щоб синтепон всередині них виявився поверненим до голови, а тверда основа назовні. Вставте обшитий ободок кінцями до пластика, щоб потім при носінні вийшла така послідовність: ваше вухо, хутро, синтепон, пластик (картон), кінець обруча, хутро. Зашийте верх навушників, міцно пришивши його до обтягуванню обідка. Навушники готові.
Зверніть увагу
Щоб не зіпсувати, на фарбування хутро краще віддати в хімчистку.
В холодну пору року, коли тепло і комфорт цінується в одязі набагато більше її незвичайності й оригінальності, ви можете поєднати ці якості - не всі люди люблять носити шапку, але для того щоб зберегти голову в теплі, ви можете замінити шапку хутряними навушниками. Такі навушники легко зшити власними руками зі штучного хутра і звичайного обідка для волосся.
Інструкція
1
Візьміть ободок для волосся потрібного розміру, відріз штучного хутра відповідного кольору, а також відріз м'якого синтепону для наповнення навушників.
2
Викроїте зі штучного хутра чотири прямокутники 10х13 см з округленими кутами, попередньо намалювавши викрійку на папері, а потім перенісши її на виворітну сторону хутра. Вирізуйте хутряні деталі акуратно, намагаючись не пошкодити ворс. Ви можете робити це манікюрними ножицями з гострими кінчиками.
3
Окремо виріжте смужку хутра і оберніть їй ободок для волосся. З внутрішньої сторони обідка зшийте смужку дрібними потайними стежками. Потім виріжте з щільного картону дві прямокутних деталі меншого розміру, ніж розмір викроєних з хутра прямокутників.
4
Кожну деталь пришийте ручними стібками на виворітну сторону двох хутряних прямокутників. Складіть прямокутники разом, поєднавши в кожній парі один прямокутник з картонною підкладкою, і один прямокутник без підкладки. Деталі поєднуйте лицьовими сторонами один до одного і зшивайте їх разом на машинці трикотажним швом або швом «Зигзаг».
5
Виверніть кожну деталь навушників і заповніть деталі через один незашітим край синтепоном. Потім в ці ж отвори вставте краю обідка, обернутого хутром так, щоб картонні вкладки опинилися ближче до вуха для найкращого прилягання.
6
Із зовнішнього боку міцно пришийте навушники до обідка, а з внутрішньої підтягніть хутро трохи вище і також пришийте. Надіньте навушники і перевірте, чи добре вони прилягають до вух.