Як відкрити редактор реєстру.

Реєстр операційною системою Windows - це сховище буквально всіх можливих налаштувань, всіх програм та програм, кожного файлу і системних документів. Для його редагування використовується стандартний прихований інструмент, названий редактором реєстру.
Інструкція
1
Редактор реєстру є потужним інструментом, який може змінювати політики та можливості доступу до різних частин операційної системи Windows і встановлених в неї програм. Способів запуску реєстру множество.Еслі ви використовуєте операційну систему Windows XP або Windows Server 2003, виберіть значок «Пуск» на робочому столі, «Виконати» і введіть "regedit.exe" (без лапок) .В Windows Vista/7 також виберіть «Пуск », в поле пошуку, розташоване внизу, введіть слово« виконати »або" run "(без лапок), запустіть що з'явилася програму і введіть" regedit "(все також без лапок) .Запустіть вікно додатка« Виконати »можна також натиснувши одночасно клавіші" Win "+" R ", де" Win "- то клавіша з прапорцем - емблеммой Windows, розташовується поруч із клавішами" Alt "і" пробіл ". Саме в цьому вікні потрібно вводити "regedit" або "regedit.exe". Після цього потрібно натиснути кнопку "OK".
2
Перед вами відкриється редактор реєстру. У його лівій частині міститься структурний дерево з випадають подструктурами, а в правій частині відображаються властивості обраних пунктів структури. Всі ці властивості можна редагувати, а пункти - видаляти.
Корисна порада
Структури встановлених на ПК програм знаходяться в каталозі редактора реєстру "HKEY_LOCAL_MACHINE".