Як виправити ходу.

Красива хода і правильна постава впливають не тільки на зовнішній вигляд жінки, але і на здоров'я її організму в цілому. Зробити ходу легкої і плавною може будь-яка жінка. Головне постійно виконувати вправи на виправлення постави і контролювати власні рухи протягом деякого часу.
Інструкція
1
Включіть в ранкову зарядку руху на розробку плечового пояса. Встаньте прямо, руки опустіть вздовж тулуба. На вдиху відведіть плечі назад, розкривши грудну клітку. З видихом округлятимете спину і направте плечі вперед. Повторіть вправу 15-25 разів.
2
З видихом підніміть плечі вгору, зафіксуйте положення на 5 секунд. На вдиху одночасно опустіть плечі вниз. Зробіть ще 9-14 підйомів. Виконуйте кругові рухи в плечових суглобах в обидві сторони по черзі.
3
Підніміть праве плече вгору, потім ліве. Далі опустіть вниз праве плече, після ліве. Повторіть вправу не менше 20 разів кожним плечем. Відведіть праве плече вперед, а ліве одночасно тому. Потім змініть положення плечей місцями. Зробіть вправу 20 разів.
4
Щодня виконуйте стійку біля стіни. Встаньте спиною до стіни так, щоб її поверхні стосувалися п'яти, сідниці, лопатки і голова. Стривайте так 2-3 хвилини, намагаючись запам'ятати положення тіла. Протягом дня постійно коригувати поставу.
5
Виконуйте вправи, спрямовані на вироблення правильної ходи. Встаньте прямо, стопи разом, руки на поясі. Підніміться на носочки і пройдіть на них 1-2 метра. Перенесіть вагу тіла на п'яти і виконайте на них зворотний шлях. Повторіть вправу ще 2 рази.
6
Сядьте на стілець, покладіть праву ногу на стегно лівої. Робіть кругові рухи в одну, потім в інший бік. Потягніть шкарпеточку на себе, потім від себе. Проробіть кожну вправу по 30 секунд. Поміняйте ноги місцями.
7
Постійно стежте за своєю ходою. Намагайтеся не ходити швидко. Крок повинен бути не більше довжини оголеної стопи. Стопу ставте, трохи відводячи шкарпеточку в сторону. На поверхню спочатку повинна лягати п'ята і лише потім повністю вся стопа. Не думайте, що така хода виглядатиме семенящей, навпаки, вона природна і комфортна.
Зверніть увагу
Вправи для виправлення ходи. Ви не звертали увагу на свою ходу? Як ви ходите? Тут потрібно працювати над правильною поставою. Використовуйте класичний метод виправлення постави - ходьба з книгою або сірникових коробок на голові. Всього лише 15 хвилин на день допоможуть виправити вам дефекти постави.
Корисна порада
Розвиток сили деяких груп м'язів допомагає виправити ходу. Несимпатично виглядає хода, особливо якщо жінка на каблуках, із зігнутими колінами, відставленим тазом. Ці вади можуть зникнути, якщо ви зміцните м'язи передньої поверхні стегна, зокрема чотириглаву м'яз, що випрямляє ногу в колінному суглобі (роблячи присідання, махові рухи), а також сідничні м'язи, які змінюють нахил таза.