Як приготувати мате. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Мате - тонізуючий трав'яний напій, заварений з листя падуба парагвайського. Традиційно мате п'ють в Латинській Америці: цей чай багатий кофеїном і корисними речовинами, але навіть гарячий він не розігріває організм, що особливо цінується в жаркі дні цього континенту.
Інструкція
1
Мате має гіркий, терпкий смак і насичений аромат. Він підходить як для раннього сніданку, так і для вечірнього чаювання. Підбадьорливий і підвищує рівень адреналіну мате чи не порушує сну, як, наприклад, міцну каву. Навпаки, у людей, щодня споживають чай мате, збільшується життєва активність і підвищуються сили, їм потрібно менше часу для відпочинку і сну. При цьому мате не робить навантаження на нервову систему: його бадьорить виникає завдяки вітаміну А, вітамінів групи В, гормонам радості, сірці, магнію, заліза, кальцію і натрію.
2
Саме завдяки своїм корисним властивістю мате цінується як ранковий напій. Змішайте його з молоком, і ви будете відчувати ситість протягом довгого часу. Поставте літр молока середньої жирності на вогонь, доведіть його до температури 60 градусів і насипте в молоко 4 столові ложки подрібненого листя мате. Доведіть суміш до кипіння, але не кип'ятіть. Закипаюче молоко злийте в чашку, процідивши від листя. Якщо чистий мате гіркий для вас, підсолодите його медом або цукром. Два кухлі молочного мате за складом вітамінів і корисних речовин можуть замінити повноцінний сніданок.
3
Щоб приготувати традиційний латиноамериканський мате, вам знадобиться калабас - посудина, в якому готують і з якого п'ють цей напій. Насипте в калабас 2/3 сухого мате, накрийте посудину рукою і кілька разів струсніть, в тому числі і круговими рухами. Нахиліть калабас, щоб мате утворив гірку на дні посудини. Наливайте на вільне місце калабаса гарячу воду (80 градусів). Спочатку налийте зовсім трохи і дайте воді намочити листя. Через хвилину повторіть цю дію. Вставте в калабас бомбіжью - невелику металеву трубку, призначену для пиття мате. Бомбіжью повинна щільно стосуватися дна; другий її кінець заткніть пальцями. Трубка повинна бути нерухома. Після цього наливайте в калабас гарячу воду тонкою цівкою. Коли листя почнуть з'являтися на поверхні, поміняйте їх частину на свіжі. Вживати мате можна майже відразу після заварювання.