Як відрізнити Верту. Як дізнатися оригінальний верту чи ні.

Vertu - найвідоміша марка елітних мобільних телефонів, зібраних вручну з використанням натуральної шкіри та дорогоцінних металів. Покупка цього телефону передбачає чималі витрати грошових коштів, тому варто особливо ретельно поставитися до перевірки моделі на справжність.
Інструкція
1
Відрізнити оригінальний телефон Vertu від його копії або, кажучи просто, підробки, не складе особливих труднощів. Щоб повністю захистити себе від можливого ризику, здобувайте мобільний телефон тільки у фірмових магазинах у офіційного дилера Vertu. Справжні телефони Vertu не продаються в інтернеті, навіть салони стільникового зв'язку - не можуть дозволити собі закупити для перепродажу оригінальні моделі, особливо з дорогих колекцій.
2
На телефоні має бути вказаний серійний номер. Не існує апаратів Vertu, що мають однаковий серійний номер. Наберіть код * # 06 # і переконайтеся, що номер, вказаний на телефоні, збігається з номером програмного забезпечення стільникового.
3
Уважно розгляньте телефон. Шкіра, якої він покритий, не повинна мати потертостей, тріщин та інших дефектів. Також це стосується корпусу апарату в цілому.
4
Перевірте телефон у дії - понажимайте на клавіші, спробуйте зняти задню кришку. Збірка апарату повинна бути ідеальною - всі деталі і елементи бездоганно підігнані один до одного, немає люфтів, скрипів, хитань.
5
Зверніть увагу на клавіші. Написи на них повинні бути нанесені лазером, а не приклеєні або намальовані фарбою. Літери повинні бути тільки на одній мові.
6
Перевірте наявність кнопки виклику оператора Vertu Concierge, вона знаходиться збоку телефону. Кнопка повинна виконувати свої функції, а не «висіти» для краси.
7
Практично всі підробки Vertu відрізняються своєю вагою і габаритами - вони значно менше і легше оригіналу. Також підробку можна відрізнити завдяки якості збірки (наявність хитань і люфтів), а також по використанню дешевих матеріалів.
8
Ні в якому разі не робіть покупки, якщо у вас з'явилися сумніви в справжності, оригінальна модель не повинна викликати ніяких питань про якість товару.
Мобільні телефони Vertu - престижні аксесуари заможних людей. А дорогі речі часто підробляють, адже на продажі копій можна чимало заробити. Деякі копії настільки якісно виконані, що відрізнити їх від оригіналів з першого погляду нелегко. Але варто постаратися це зробити, адже коштує Vertu чималих грошей, і віддати їх за підробку навряд чи комусь захочеться.
Вам знадобиться
  • - знання особливостей справжніх телефонів Vertu.
Інструкція
1
Візьміть телефон і уважно розгляньте його. Те, що відразу впадає в очі - це букви на клавішах. На сертифікованих спеціально для Росії оригіналах Vertu на кнопки нанесені літери російського алфавіту. Вони великі і зроблені лазером. Нижче знаходяться літери латинського алфавіту та цифри.
2
Вся гравірування на телефоні нанесена лазером. Якщо яка-небудь напис виконано фарбою або є наклейкою, знайте, що це підробка.
3
В обробці оригіналів Vertu використовується тільки натуральна шкіра ручної вичинки. Однак в якісних копіях теж може застосовуватися справжня шкіра, а також золоте напилення. Тому будьте дуже уважні.
4
В справжніх Vertu всі деталі продумані дуже ретельно, ніяких вад не допускається. Якщо ви бачите якийсь дефект, якась деталь нещільно прилягає або кнопки бовтаються, не купуйте такий апарат.
5
Перевірте наявність сертифіката, а також оригінальною прошивки Vertu. Повинен бути в наявності і індивідуальний телефонний номер. Також власник оригіналу може в будь-який час одним натисканням кнопки зв'язатися з представником Vertu Concierge.
6
Знайте, що оригінальні Vertu ніколи не коштують дешево. Занижена ціна може свідчити про те, що вам пропонують підробку.
7
Зверніть увагу на розмір телефону. Копії часто бувають більшого розміру, ніж оригінали.
8
Не купуйте телефон через інтернет-магазини. Продавці можуть виставити на сайт фотографії справжніх телефонів, а потім продати вам підробку. Придбання телефону в фірмовому салоні компанії - мабуть, самий вірний спосіб убезпечити себе від обману.
Зверніть увагу
Деякі вважають, що підробки та копії Vertu - це різні речі, що відрізняються за якістю, і що останні можна вдало здобувати. Насправді навіть копії з позолотою і виготовлені з досить дорогих матеріалів, можуть скоро зажадати ремонту або втратити кнопки.