Як дізнатися розмір ноги дитини. Який розмір ноги у 11 місячної дитини.

Вирішивши придбати взуття для малюка, вам необхідно знати розмір його ноги. Але не завжди є можливість взяти дитини з собою в магазин для примірки, та й інтернет покупки стають все більш популярними. Так як же дізнатися розмір ноги дитини і не помилитися при покупці такої важливої речі як взуття.
Інструкція
1
Щоб дізнатися розмір необхідно виміряти ногу дитини . Візьміть метрову стрічку або звичайну лінійку і заміряйте ніжку малюка від початку великого пальця до п'яти. Отримані значення дивіться в таблиці: 10,5 см - 17 розмір 11,0 см - 18 розмір 11,5 см - 19 розмір і так далі кожні 5 міліметрів плюс один розмір .Звичайно для дітей від 6-9 місяців буде в пору 17 розмір , від 9-до12 підійде - 18-19 розмір , 12- 18 місяців - 20-21 розмір . Ця система розмір ов підходить тільки для взуття російських проізводітелей.По європейській системі розмір ов отриманий результат (в сантиметрах) множимо на 1,5. Так довжина ноги 17 см відповідає 17 * 1,5 = 25,5 розмір у.
2
Щоб підібрати взуття дитині не тільки по довжині стопи, але і по ширині, візьміть білий аркуш паперу і яскравий олівець. Поставте дитини на папір і акуратно обведіть його ніжку, олівець бажано тримати строго вертикально інакше дані можуть бути не вірні. Прийшовши в магазин, візьміть устілки, сподобалася вам моделі, і прикладіть до листка паперу, де обведена стопа дитини . Майте на увазі, що якщо устілки від взуття одного розмір а з вашим малюнком, туфлі дитині будуть впритул, тому візьміть краще на розмір більше.
3
Якщо ваш малюк непосида, і ви ніяк не можете виміряти його ніжку, підійде інший спосіб. Візьміть чистий аркуш, проведіть під лінійку пряму лінію і попросіть малюка встати на неї. Швидко зробіть замітки п'яти і великого пальця, а потім виміряйте лінійкою відстань і подивіться в таблиці розмір ів.
4
Практично у всіх людей ліва і права стопа розрізняються, т.е одна може бути трохи більше іншої. Тому заміряти краще обидві ноги, а розмір підбирати з тієї, що більше. Заміри ніг краще проводить ближче до вечора. Це пояснюється тим, що за день нога розтоптується, до неї приливає кров, і вона ставати трохи більше, ніж, припустимо, з ранку. При виборі розмір а звертайте увагу і на те, з яким шкарпеточкою дитина буде носити взуття. Якщо це зима носок напевно буде досить товстий, тому заміри довжини стопи краще проводити в носочку.
Ми всі знаємо, як багато чого в нашому житті залежить від побутових дрібниць. Зручне взуття - це повсякденний комфорт, який ми не помічаємо, якщо він є, але страждаємо від його відсутності. Підібрати черевики або туфельки за розміром деколи не просто, але набагато складніше носити співставний взуття!
Вам знадобиться
  • Аркуш паперу формату А4 (альбомный)
  • Карандаш/фломастер/ручка
  • Линейка/рулетка
  • Стул
Інструкція
1
Давайте для початку визначимо ваш російський розмір взуття. Для цього сядемо на стілець, покладемо аркуш паперу поруч на підлогу і наступимо на нього лівою ногою, в тонкому шкарпетці. Акуратно обведемо стопу. Перевернемо лист і виконаємо ту ж операцію з правою ногою.
2
Виміряємо для кожної ноги відстань від самої крайньої точки на п'яті до самої крайньої точки на великому пальці. Якщо ці цифри не співпали, це - нормально. У більшості людей одна стопа довше іншої. Визначати розмір взуття краще за тією нозі, яка більше.
3
Сучасна російська таблиця розмірів взутті, так само як і європейська, заснована на штіхмассовой системі. Але якщо в європейській системі в штих вимірюється довжина устілки, тобто до розміру стопи потрібно додати 1 сантиметр - на так званий функціональний припуск, то в російській таблиці це строго довжина стопи. Один штих дорівнює 0,67 см.
4
Наприклад, у жінки з довжиною стопи в 24 сантиметри російський розмір буде дорівнює 24/0.67 = 35,8, тобто 36 розмір, а європейський за формулою (24 + 1)/0.67=37.3 вийде 37 або навіть 37,5.
5
В англійській та американській системі розмір так само визначається за устілці, але в дюймах. Один дюйм дорівнює 2,54 сантиметра. У кожній з цих систем існує поділ на дитячу, підліткову, жіночу та чоловічу взуття, де за нульовий розмір приймаються різні величини. Так, в англійській дитячій системі найменший розмір, нульовий, дорівнює 4 дюймам або 10 сантиметрам, а в американській - 9,8 см -а це вже другий розмір. Крок на пів розміру в обох системах дорівнює 1/3 дюйма або 0,84 см.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що розмір ноги, за рахунок набряків, може змінюватися в більшу сторону до кінця дня.
Корисна порада
Ваша поношена взуття може вказати на те, де ви помилилися, обираючи її. Якщо носок почав зношуватися першим, то взуття вам замала. Якщо носок загнувся вгору - велика. З'явилися широкі поперечні складки - ви помилилися з повнотою та взуття занадто простора. Черевик почав зношуватися збоку? Взуття занадто вузька.