Як відучити щеняти кусати за ноги. Як відучити йорка кусати людей за ноги.

В дитинстві м ногие цуценята пробують кусати своїх господарів за ноги. Дуже часто люди сприймають ці спроби як забавну гру, забуваючи, що коли собака виросте, то її укуси перестануть бути милим баловством і почнуть представляти реальну загрозу для здоров'я. Для того, щоб цього не трапилося, необхідно з раннього віку відучувати свого цуценя від кусання ніг.
Вам знадобиться
  • -газета;
  • -іграшки, які можна перетягувати (канати, мотузки, іграшки з латексу).
Інструкція
1
Маленькі цуценята дуже люблять грати, а так як в іграх з однолітками вони звикли використовувати зуби, то спробують перенести цю модель поведінки і в спілкування з людиною.
2
Якщо ваш вихованець спробував укусити вас за ногу, необхідно різко подати команду «Фу!» Або «Не можна!». Якщо щеня спробував кинутися на ноги під час ігор, то необхідно також подати заборонну команду і припинити гру. Для собаки гра з господарем є однією з важливим елементом спілкування, тому він швидко зрозуміє, що кусання приводить до її припинення.
3
Якщо малюк загрався і в запалі не реагує на ваші команди, то необхідно покласти на доступне місце згорнуту газету. При спробі кинутися на ноги, необхідно різко скомандувати «Фу!», Після чого шльопнути розбалували цуценя газетою. Це дуже ефективна і безпечна міра, оскільки такий ляпас не чинить собаці боляче, але звук від нього дуже неприємний для чуйного собачого вуха.
4
Дуже часто цуценята перестають пускати в хід зуби з дорослими, але продовжують це робити з дітьми, так як сприймають дітлахів як цуценят. Якщо це вчасно не припинити, то собака почне ставити себе вище по ієрархічній драбині, що може спровокувати небезпечну ситуацію в майбутньому. Саме тому при будь-якій спробі цуценя вкусити дитини за ногу необхідно припиняти цю дію. Також слід пояснити дітям, що не можна дозволяти собаці себе кусати навіть жартома.
5
Пускати в хід зуби - природно для собаки, тому направте її «кусачую» енергію в мирне русло. Для цієї мети прекрасно підійдуть іграшки, які можна перетягувати з цуценям. При цьому він буде захоплено упиватися зубами в іграшку, а ваші ноги залишаться цілими і неушкодженими!
Корисна порада
Якщо ви почали відучувати собаку кусати за ноги, то робити це необхідно в будь-якій ситуації, будь то гра з цуценям або просто ваш прохід по коридору. Собака повинна чітко засвоїти, що кусатися їй заборонено за будь-яких ситуаціях!