Як намалювати реалістичного краба.

Незважаючи на різноманіття крабів, на їх відмінності в розмірах і колірних фарбуваннях, необхідно пам'ятати, що все краби мають однакову будову тіла. Тому спочатку зробіть начерк, слідуючи простим правилам, а потім додайте індивідуальних рис.
Інструкція
1
Почніть малювати краба з його тулуба. Воно закрите міцним панциром, який має майже круглу форму. Зверніть увагу, що у деяких особин він трохи скошений з боків, але все одно симетричний щодо осі тіла. Легкими штрихами відзначте, де згодом треба буде виділити опуклість спинки кольором. Також окресліть олівцем шипи на боках панцира.
2
Коли ескіз тіла краба готовий, намалюйте ноги краба . Задні чотири пари бувають різних розмірів і товщини, все залежить від виду особини. Кожна кінцівку краба складається з чотирьох сегментів. Намалюйте шипи на кінцях другої, третьої і четвертої пари ніг. Задні кінцівки закінчуються суглобом-лопаттю, виглядаючим як ракетка. У деяких членистоногих ходильние ноги покриті тонкими волосками. На передніх кінцівках намалюйте клешні, вони виглядають, як кусачки, у яких один захоплення менше іншого. У більшості крабів правая клешня значно більше, ніж ліва.
3
Після того, як у краба з'явився панцир і ноги, необхідно промальовувати голову. Вона, як і всі його тіло, складається з сегментів. Зобразіть на голові дві пари маленьких вусиків і оченята, вони виглядають як перископи, підняті вгору.
4
Тепер приступайте до фарбування малюнка. Пам'ятайте, що колір панцира, колишній і кінцівок в чому залежить від середовища проживання особини. Тому, якщо ви малюєте краба , що живе у водоростях, використовуйте зеленуваті і оливкові відтінки. Якщо ж ви малюєте мешканця коралових рифів, необхідно намалювати йому строкатий панцир з візерунком. Виділіть кольором опуклість на спинці краба , прорисуйте шипи на панцирі і клешнях. За допомогою кисті відобразіть в малюнку, що клешні вкриті безліччю дрібних виступів, а задні пари кінцівок - волосками. Твердий гладкий матеріал, що покриває клешні краба відрізняється від хітину на панцирі, тому використовуйте різні відтінки для відображення цих особливостей.
Зверніть увагу
Не так вже й багато в Чорному морі крабів, щоб можна було їх виловлювати. Зараз ми хочемо запропонувати вам намалювати краба. Оскільки рисунок складний, ось олівцем набросаний ескіз краба. Ваше завдання - обвести ескіз, розфарбувати і намалювати пейзаж навколо краба.
Корисна порада
Малюємо краба. Спочатку креслимо вертикальну пунктиром, за допомогою якої виконуємо симетричний рисунок панцира. Потім намічаємо потужні клешні, після чого малюємо вісім лапок, відзначаючи зчленування короткими штрихами. Домалювавши деталі панцира і колишній, завершуємо малюнок.