Як закріпити панель задач.

Панель завдань використовується для швидкого і легкого доступу до всіх основних функцій операційної системи. В панелі задач розташовується меню "Пуск", панель швидкого запуску, мовна панель, а також трей. Всі необхідні елементи в роботі з операційною системою прикріплені до панелі задач.
Інструкція
1
незакріплених панель задач можна змінювати в розмірах і міняти її розташування на робочому столі, тобто ця панель може бути праворуч, ліворуч або навіть зверху вашого робочого столу. Іноді ця можливість виявляється дуже зручною. Приміром, для економії місця для перегляду фотографій і текстів, коли монітор вашого комп'ютера має діагональ менше 17 дюймов.Закрепіть панель задач можна кількома способами, кожен спосіб досить прост.Нажміте правою кнопкою миші на панелі задач, в меню оберіть "Закріпити панель завдань ".
2
Натисніть правою кнопкою миші на меню "Пуск", виберіть "Властивості". У вікні, відкрийте вкладку "Панель завдань" і натисніть пункт "Закріпити панель завдань".
3
Останній спосіб трохи складніше, але є гарантованим результатом позбавлення від проблем закріплення панелі задач. Так трапляється, що при збоях операційної системи виконати закріплення панелі задач вище описаними способами неможливо. В цьому випадку вам на допомогу прийде реєстр операційної системи. Для його запуску натисніть меню "Пуск" - команда "Виконати" - впишіть "Regedit" і натисніть "ОК". Перед вами з'явиться вікно редактора реєстру. Будь-які надбудови в системі відображаються саме в реєстрі, його можна порівняти з особистим щоденником або медичною книжкою будь-якого человека.В лівому полі знаходиться декілька папок з незнайомими вам назвами. Відкрийте папку "HKEY_CURRENT_USER", натиснувши на "+" поруч з папкою - "Software" - "Microsoft" - "Windows" - "CurrentVersion" - "Explorer" - "Advanced". В папці "Advanced" знаходиться багато файлів, вам знадобиться файл "TaskbarSizeMove". Знайдіть його за допомогою пошуку (Ctrl + F) або вручну. Відкрийте цей файл подвійним натисканням і встановіть значення цього файлу "0". Натисніть "ОК". В реєстр було внесено зміни.