Як лікувати запалення гланд. Запалення гланд лікування.

Запальні захворювання гланд виникають в результаті хвороби, коли мікроби починають проникати в слизовий шар і викликати набряк, почервоніння і біль. Лікувати ангіну потрібно комплексними методами, інакше вона перейде в хронічну стадію.
Вам знадобиться
  • - антибіотики;
  • - відвар ромашки або соляний розчин;
  • - аерозольні препарати;
  • - гаряча вода і гірчиця;
  • - ефірні масла;
  • - вітамін С.
Інструкція
1
При лікуванні ангіни обов'язково потрібно приймати антибіотики. Про те, які саме пігулки вам потрібно пити, проконсультуйтеся з лор-лікарем. Не можна призначати прийом сильнодіючих засобів самостійно, адже іноді їх потрібно приймати в комплексі з іншими препаратами, наприклад, з протигрибковими. Все залежить від збудника хвороби і результатів аналізів.
2
Полощіть горло відваром ромашки або сольовим розчином (2 ч.л. солі, 1 ч.л. соди і 2-3 краплі йоду). Також допомагає перемогти ангіну і настоянка календули. Розведіть 2 ст.л. настойки в склянці теплої води і полощіть їм горло. Механічне очищення видаляє мікроби і знімає больові відчуття. В період гострої стадії хвороби полощіть горло через 15-20 хвилин, потім кілька разів на добу.
3
Обробляйте горло аерозольними препаратами, які використовуються для лікування тонзиліту. Зрошуєте гланди 3-4 рази на добу після їди, бажано перед цим полоскати глотку теплою водою, щоб видалити залишки їжі. Не їжте і не пийте близько 30 хвилин після зрошення, інакше препарат просто не подіє.
4
Прогрівайте ноги в теплій воді, бажано з додаванням гірчичного порошку. Після процедури надягайте теплі вовняні шкарпетки. Проводите прогрівання перед сном - так ви досягнете максимального ефекту від процедури.
5
Робіть інгаляції парою. Додавайте в окріп ефірні масла або звичайну соду. Гарячий пар буде пом'якшувати слизову, та й загалом інгаляції надають позитивний ефект і знижують ризик розвитку ускладнень у вигляді кашлю.
6
Приймайте вітамін С. Він посилить захисні властивості організму, і ви швидше видужаєте. Після повного одужання здайте аналіз крові і сечі, адже нерідко виникають ускладнення від ангіни на нирки та інші внутрішні органи. Також покажіться лікареві. Запалення гланд - не таке невинне захворювання, як здається.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_xT4AxNbZ4A