Як повісити віяло на стіну.

Історія створення віяла йде корінням в далеке минуле. Віялами користувалися у всіх країнах, призначення у них було приблизно однакове, а саме їх застосовували як опахало. В Китаї віяло досі популярний і значить він для китайців набагато більше, ніж просто опахало. В Китаї віяло - це одне з популярних засобів прикраси приміщення. Мета використання саме віяла для прикраси інтер'єру - захист. Для фен-шуй правильне розташування віяла в кімнаті може захистити будинок від поганої енергетики, від недоброзичливих людей.
Інструкція
1
Багато століть тому віяло був своєрідним символом вищого суспільства. Саме тому, прийнявши рішення прикрасити інтер'єр свого будинку віялом, вибирайте зону слави і розміщуйте віяло саме туди. Зона слави знаходиться на півдні. Для зони слави підбирайте віяло, на якому зображений орел або павич.
2
Якщо ви хочете повісити віяло з метою залучити і зберегти здоров'я вашої сім'ї, вибирайте віяло із зображенням таких символічних дерев, як кедр або ялина. В цьому випадку повісьте ваше прикраса у східній частині кімнати.
3
Щоб залучити удачу, гроші, успіх, повісьте віяло також в східній частині кімнати, але в якості зображення на ньому вибирайте рибу або краще навіть буде вибрати не одну, а цілий косяк риб.
4
Повісити віяло можна в зону, де на вашу думку відчувається найбільший застій енергії, саме сприятливою. За допомогою віяла ви зможете стимулювати позитивну енергію. Повісьте його недалеко від узголів'я ліжка, і ви направите позитивну енергію в зону відпочинку. Але не пишіть віяло безпосередньо над узголів'ям. Це буде загрожувати вам постійної безсонням.
5
Якщо ви відчуваєте недостатня кількість енергії в кімнаті, де ви працюєте, повісьте віяло за своєю спиною. Але зробіть це, дотримуючись певних правил. Кут, під яким вам потрібно повісити віяло, повинен бути рівним 45 градусам, а його опахало неодмінно має дивитися саме вгору.
6
Якщо ви не плануєте збільшувати кількість енергії в будь-якої конкретної зоні з певними цілями, повісьте віяло в кімнаті в напрямку, що вимагає деякого додаткової кількості енергії.
7
Зображення на віялі вибирайте в залежності від символічності, а розмір потрібно вибирати, виходячи виключно з розмірів вашого приміщення. Залежність тут пряма. Маленьке приміщення прийме тільки невеликий віяло, а для більш просторого приміщення буде доречним віяло більших розмірів. В іншому випадку, замість позитивної енергії і очікуваних позитивних результатів, ви отримаєте занепокоєння, неприємні відчуття або ж ваш віяло буде просто абсолютно марний для кімнати.