Як навчитися Шарінґану. Як отримати Шаринган за 2 дні.

Шарінґану захоплюються ті люди, які займаються технікою інтуїтивного бою. Якщо ви хочете володіти прийомами абсолютного зору, яке відрізняється від звичайного на 100%, то вам належить повністю позбавитися від паралакса, природного властивості ваших очей. Щоб розвинути повний Шаринган, займайтеся п'ять років. Для розвитку початкового ступеня Шаринган виділіть від 0.5 року до 1 року.
Інструкція
1
Можливо, ваш організм розташований до розвитку оптичних здібностей. Дізнатися це можна тільки після тривалих тренувань. Тренування проводите два рази на день.
2
Розминайте ретельно шию, особливу увагу приділяйте сьомого шийного хребця.
3
Концентруйте погляд на кінчику носа, до появи сльозоточивості або різей в очах. Після відпочивайте протягом п'яти хвилин.
4
Концентруйте погляд на міжбровні ділянці, до появи сльозоточивості, різей в очах. Потім відпочивайте протягом п'яти хвилин.
5
Концентруйте погляд на своєму правому плечі, до появи сльозоточивості або болі в очах. Потім відпочивайте протягом п'яти хвилин.
6
Концентруйте погляд на своєму лівому плечі, до появи сльозоточивості або болі в очах. Потім відпочивайте протягом п'яти хвилин.
7
Повертайте очима протягом 3 хвилин. Потім відпочивайте протягом п'яти хвилин.
8
Робіть рухи очима. Спочатку вниз, потім вгору, потім вліво і вправо, відразу переходите в правий нижній кут, рухайте в лівий верхній кут, в правий верхній, а потім лівий нижній кут. Тепер відпочивайте протягом п'яти хвилин.
9
Фіксуйте погляд на кінчику пальця і на лінії горизонту, повторюйте 20-30 разів поспіль. Потім відпочивайте протягом п'яти хвилин.
10
Фіксуйте погляд на кінчику свого носа і на лінії горизонту, повторюйте 20-30 разів. Потім відпочивайте протягом п'яти хвилин.
11
Фіксуйте погляд на полум'я свічки, до появи сльозоточивості і різей в очах, потім закрийте очі і уявляйте полум'я мислення. Коли язики полум'я зникнуть, повторіть 4 рази. Потім відпочивайте протягом п'яти хвилин.
12
Інтенсивно моргайте 7-8 хвилин. Потім відпочивайте протягом п'яти хвилин.
13
Після завершення всього блоку вправ дайте очам відпочити як мінімум півгодини, оберігаючи їх від навантажень.
14
Пам'ятайте, що вам потрібно посилено стежити за вживанням оптимальної кількості вітаміну А. Тому ви повинні внести в свій раціон зелень, фрукти, овочі червоного та оранжевого кольору, яловичу печінку, печінка тріски, яйця, сир, вершки. Регулярне споживання таких продуктів оберігає вас від високого внутрішньоочного тиску.