Як зробити декоративний фонтан.

Якщо у вас з'явилося бажання перетворити свою ділянку землі в шедевр ландшафтного дизайну, то без декоративного фонтану вам не обійтися. Коли грядки і плодові чагарники зіллються з ним в єдиній композиції, ви виразно відчуєте свою самодостатність, якої вас нагородила цивілізація. Дотримуйтеся певної послідовності в роботі і деяких рекомендацій.
Вам знадобиться
  • лопата, арматура, металеві листи або дошки, бетон, спецгрунт або гідроізоляційна плівка, електронасос, декоративні матеріали для оздоблення та посадочні рослини для прикраси.
Інструкція
1
Визначте розміри майбутнього фонтану і придумайте його зовнішній вигляд. Краще виконайте ескіз на папері. Сучасні комп'ютерні програми дозволять вам виконати креслення на комп'ютері.
2
Приступите до ретельного вивчення вашої земельної ділянки, щоб вибрати місце розташування декоративного фонтану . Шукайте достатньо простору територію, куди падає півтінь. Прітемненное місце потрібно для того, щоб прямі сонячні промені не спровокували «цвітіння» води. Намагайтеся, щоб поблизу не росли дерева, адже їх коріння в подальшому можуть зруйнувати резервуар фонтану .
3
Після того як виберете підходяще місце, розбийте мітки, де ви будете копати яму. Яму копайте в розмірах вашого креслення. Дно і стінки слід зміцнити, наприклад, арматурної сіткою.
4
Вмонтуйте опалубку з металевих листів, можете використовувати дерев'яні дошки. Залийте конструкцію бетоном. Зачекайте, поки бетон не застигне. Тепер зрівняли поверхню спеціальним грунтом. За бажанням ви можете скористатися спеціальною гідроізоляційної плівкою. Якщо, на вашу думку, бетонування - занадто трудомісткий процес, купите в спеціалізованому магазині ємність із пластику, металу або скловолокна. Встановити резервуар в ямі, засипте простір між ямою та ванної галькою або щебнем.Перейдіте до установки насоса.
5
Встановіть насос на дно чаші на спеціальну підставку. Уважно підбирайте висоту підставки, щоб насадка в насосі перебувала над водною поверхнею. Подбайте про фильтрующем кожусі з отворами - він захистить насос від засмічення. Підключаючи насос, строго дотримуйтесь правил безпеки. Забезпечте заземлення, встановіть діелектричний корпус.
6
Оформляйте наземну частину на свій розсуд. Застосовуйте натуральний камінь, скульптури, гіпсові фігурки, рослини.
Фонтани, розташовані на території столиці Росії з року в рік захоплюють своєю пишністю не лише гостей міста, але й жителів Москви. Для того щоб повною мірою насолодитися видом прекрасних споруд, необхідно знати графік роботи фонтанів.

Час роботи московських фонтанів

Зазвичай фонтани столиці починають працювати з моменту встановлення теплої погоди. Це відбувається в останніх числах квітня. У 2014 році офіційне відкриття сезону фонтанів сталося 30 квітня. В цей день в період часу між 15 і 17 годинами запрацювало 45 найкрасивіших водних споруд города.Однако Москва славиться тим, що на її території розміщено понад 500 різних за величиною і архітектурі фонтанів.
На території Москви розташоване 560 різних фонтанів.
Решта архітектурні будови почали свою роботу трохи пізніше, як тільки пройшли всі перевірки і були повністю готові до запуску.ВДНХ, згідно давно сформованою традицією, початок радувати всіх туристів, гостей міста та мешканців столиці прекрасними фонтанами трохи раніше, а саме: 11 апреля можна було спостерігати запуск водної алеї та відомого багатьом фонтану «Дружба Народів» .Щоденний в 8 ранку включаються всі московські фонтани і продовжують свою роботу до самого вечора. Змовкає шум води лише до 23 години, а у вихідні та святкові дні - до півночі. Тому, незважаючи на щільний робочий графік, всі бажаючі завжди можуть насолодитися видом улюблених фонтанів або відпочити поблизу, вдихаючи наповнений водними бризками повітря, настільки незвичний в межах великого города.Некоторие фонтани можна споглядати цілодобово, т.к. вони не переривають своєї роботи. Це водні споруди, розташовані на Поклонній горі і Манежній площі, а також фонтани біля Київського вокзалу і на Кутузовському розв'язці.

Найнезвичайніші фонтани Москви

Неперевершений і чудовий фонтан «Дружба Народів» варто хоча б раз побачити кожному, хто опинився в Москві. Він вражає уяву своїми розмірами і пишною позолоченій обробкою. Струмені води, створюючи незвичайні малюнки, злітають у повітря на висоту до 24 метров.На слуху величезного кількість людей «Алея фонтанів», розташована поблизу виставкового центру. Близько 1000 кубометрів води циркулює в великій кількості найкрасивіших фонтанів, що входять в число пам'яток культури.
Фонтани столиці прикрашені різними підсвічуваннями і музичним супроводом.
Величезною популярністю в період жарких днів користується фонтан під назвою «Завіса». Він являє собою велику кількість тоненьких цівок коди, що утворюють склепіння. Пройшовшись під ним, можна подихати свіжістю і трохи охолодитися.