Як замінити нижній вінець. прогнили колоди в будинку.

Як відомо, у всіх дерев'яних будівель є серйозний недолік. З часом нижній ряд колод (нижній вінець ) може піддатися гниттю, що призводить до руйнування всього будинку. У цій ситуації єдино правильним рішенням буде часткова або повна заміна прогнилих колод.
Інструкція
1
Для визначення стану колод скористайтеся старим дідівським способом - простукуванням за допомогою сокири, при цьому гниле дерево видає характерний глухий звук. Найбільш проста операція - заміна окремого колоди. Перед тим як приступити до його заміни, належить розібрати частину фундаменту безпосередньо під замінним колодою з таким розрахунком, щоб його можна було витягти звідти, додавши ще 5-7 см.
2
Підберіть нове колоду. Воно повинно точно відповідати прогнилому колоді. Не забудьте острогать нове колоду, щоб воно щільно прилягало до підкладці. Щоб уникнути нових неприємностей, пов'язаних з гниттям дерева, на підкладку настелите 2-3 шари гидроизолирующего матеріалу, попередньо порізаного на смуги.
3
Поверх колоди обов'язково укладіть конопаточний матеріал, після чого можете обережно піднімати колоду вгору за допомогою клинів. Після установки негайно приступайте до відновлення фундаменту.
4
Повну заміну вінця можна здійснити як без підйому, так і з підйомом будинку. У першому випадку згнилі колоди витягуються методом, схожим з попереднім. Відмінність полягає в тому, що додатково спилюються кутові з'єднання обох колод, з двох сторін, після чого старе колоду можна витягувати і робити заміну.
5
Якщо ви не хочете чіпати фундамент, тоді будинок доведеться піднімати за допомогою домкратів на висоту колоди з запасом близько 10 см. Перед установкою домкрата визначте стан колоди. Якщо воно сильно зіпсовано, тоді в ньому проробіть 2 гнізда для установки домкратів.
6
При підйомі перших колод ви піднімете і другі - підкладіть під них клини або чураки. Потім приберіть домкрати і звільніть місця для нових колод. Після закінчення заміни переходите на протилежну сторону. Другі колоди замінюються аналогічно, з тією різницею, що домкрат заводиться вже під третю колоду наступного вінця.
Під час запуску двигуна стартер входить в зачеплення з маховиком і, провертаючи коленвал, заводить мотор. Саме так виробляється пуск силової установки справного автомобіля. Але коли пошкоджені бендекс стартера або вінець маховика, то з-під капота машини чути скрегіт шестерень, і завести машину вдається далеко не з першої спроби.
Вам знадобиться
  • - молоток,
  • - бронзова виколотка,
  • - новий вінець маховика.
Інструкція
1
У тих випадках, коли автомобіліст вже зіткнувся з подібною несправністю і обмежився заміною бендекса в стартере, встановлена нова запчастина прослужить недовго. Зношені зубці маховика, створюючи підвищене навантаження на стартер, рано чи пізно, але знову приведуть до поломки.
2
Щоб поміняти вінець на маховику, його необхідно демонтувати з двигуна. Процедура певною мірою складна, тому що без зняття коробки зміни передач і зчеплення не обійтися.
3
Але в тих випадках, коли рішення даної задачі співпало з ремонтом двигуна, то упускати таку можливість не можна.
4
Припустимо, що маховик уже демонтований і лежить на верстаті. Причому площину, призначена для кріплення на ній механізму зчеплення, повинна бути внизу, а сам маховик краще укласти на опору так, щоб він височів над поверхнею верстака на 2-3 сантиметри.
5
Молотком, через бронзову надставку, завдаючи удари по всій довжині окружності вінця, він збивається з маховика.
6
Видаливши зношений обруч і перевернувши маховик, на нього надівається новий вінець , який, таким же способом, через вибивання, осаджується до кінця посадкового місця.
Зверніть увагу
Зовнішній край маховика і внутрішній обід вінця виготовляються під кутом, що дозволяє набити вінець без ускладнень.
Корисна порада
Поспішати під час осаджування нового вінця не слід - він може лопнути. Тому садити його на посадкове місце потрібно буквально по міліметру, пробиваючи щоразу молоком по всьому колу маховика.