Як заливати моноліт.

Сучасне домобудівництво постійно вдосконалюється, прагнучи до шляху оптимізації будівельного процесу. І в такому випадку одним з основних видів застосовуваних технологій є зведення стін з моноліту . Цей матеріал являє собою геологічне утворення у вигляді цільної кам'яної брили. Також моноліту ми називають споруди, висічені з цільного каменю або його частини, наприклад, пам'ятники.
Інструкція
1
Моноліт заливають у спеціальні конструкції, щоб створити стіну. Для цього влаштовується надійна і міцна надійна опалубка в складі із залізною арматурою. Потім в неї заливається рідкий бетон.
2
Після цього необхідно почекати певний час, поки даний розчин не затвердіє. Далі знімаються опалубки і при належній якості робіт утворюються монолітні стіни, які не вимагають навіть штукатурення - на них можна відразу ж наклеювати шпалери.
3
Для того, щоб зробити стандартні опалубки спочатку необхідно завезти на ділянку дошки, а потім з них сколотити опалубну конструкцію. При цьому існує незнімна опалубка, яка згодом не викидається, а стає органічним (і навіть дуже корисним) елементом захисної конструкції, що сприяє ефективному утепленню стін. У такої технології є досить багато назв, одне з яких - «Термодім», що в означає добре утеплений будинок.
4
В основі технології термодом лежить зведення стін з монолітного бетону за допомогою такої незнімної опалубки з будівельного спеціального пінополістиролу у вигляді певних легких модулів. Півтораметрові модулі володіють такою порожниною, яка в ході будівництва армується і заповнюється бетоном. При цьому спеціальна конструкція замків може дозволити швидко і точно з'єднати блоки, а також буде перешкоджати витіканню бетону. Тому, в ході одного технологічного процесу споруджується монолітна бетонна стіна, яка з зовнішньої і внутрішньої сторони має звукоізоляційну оболонку з пінополістиролу.
5
Для зведення такої «термодомной» стіни на горизонтальну підготовлену поверхню фундаменту або плити перекриття нижнього поверху розставляються опалубні модулі в шаховому порядку. Після установки арматурних стрижнів створюється пошарове бетонування за допомогою насоса або вручну.