Як оновити драйвер відеокарти. Як виправити звук в комп'ютері.

Відеокарта в комп'ютері відповідає за якість зображення, дозвіл екрана, відтворення спеціальних ефектів. Для забезпечення її стійкою, стабільною, надійною роботи потрібна наявність в системі наявність відповідного програмного забезпечення, яке називається драйвер. У разі збою або виходу більш нової версії виникає необхідність оновити драйвер відеокарти.
Інструкція
1
Для поновлення є кілька варіантів. В будь-якому з варіантів вам потрібно, знаючи назву своєї відеокарти, заздалегідь скачати з сайту виробника драйвер і зберегти на жорсткому диску.
2
В першому варіанті зайдіть в меню «Пуск», знайдіть і відкрийте розділ «Панель управління» і у вікні, яке з'явиться, виберіть підрозділ «Установка або видалення програм». У списку, виведеному на екран, знайдіть назву вашого драйвера і видаліть його. Після цього бажано перезавантажити комп'ютер. Після запуску системи встановіть новий відеодрайвер.
3
Є ще один спосіб правильно оновити драйвер відеокарти. Зазвичай на сайтах виробників обов'язково є спеціальні програми, за допомогою яких можна коректно видалити драйвер з системи. Скачайте таку програму, збережіть її на комп'ютері, запустіть і дотримуйтесь.
4
Наступний спосіб вимагає уважності. Наведіть курсор на значок «Мій комп'ютер» і натисніть правою клавішею. В меню, яке з'явиться, виберіть «Диспетчер пристроїв». З'явиться 2 вікна. Виберіть праве вікно. Знайдіть у ньому строчку з відеоадаптер, це і є ваша відеокарта. Натисніть на ній мишкою і виберіть пункт, який пропонує оновити драйвер. З'явиться нове вікно майстра. Дотримуйтесь усіх цього вікна.
5
Останній варіант найбільш простий у виконанні, хоча не завжди може працювати коректно. Для цього скачайте нову версію драйвера з сайту виробника і запустіть його. При установці нового драйвера поверх старого, як правило, видаляються непотрібні файли і замінюються на оновлені. Після цього часто потрібне перезавантаження для нормальної роботи нового драйвера.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-uZMsn1GlfY
Зверніть увагу
Перш, ніж оновлювати драйвери, потрібно з'ясувати, яка у вас відеокарта. Якщо там написано N/A або Н/Д, значить, у вас взагалі ніяких драйверів, навіть старих, не встановлено.
Корисна порада
Просто пошукайте цей інструмент в меню Пуск. Деякими з можливих слів, які потрібно шукати, є назва виробника комп'ютера (таке як Dell або HP) або загальний термін, такий як "оновлення", "обслуговування" або "драйвер".