Як придбати домен.

Домен - це унікальна адреса сайту в мережі інтернет. Він складається з двох частин: імені та зони, що відділяються один від одного крапкою. Сьогодні будь-яка людина може придбати домен практично в будь-якій зоні глобальної мережі.
Інструкція
1
Для початку визначтеся з зоною домена. Найпопулярніші доменні зони в Росії - це .RU, .РФ, .SU, .COM, .NET, .ORG, .INFO. Також придумайте ім'я сайту. Краще, щоб воно було не надто довгим і незабутнім.
2
Після цього зайдіть на сайт www.reg.ru і на головній сторінці перевірте доступність будь-якої адреси. Вам будуть показані результати запиту. Якщо даний домен зайнятий, швидше за все, знайдеться такий же адресу, але в іншій доменній зоні.
3
Після того як домен і його закінчення обрані, ви можете зареєструвати URL прямо на www.reg.ru або скористатися послугами більш дешевих реєстраторів типу www.2domains.ru. Якість послуг абсолютно аналогічне. Для цього зареєструйте аккаунт на якому сайті-реєстраторі доменів і створіть особистий профіль. У ньому буде необхідно вказати дані для служби WHOIS: ваші прізвище, ім'я, по батькові, дату народження, паспортні дані (серія і номер документа, ким і коли виданий), прописку, номер мобільного телефону, а також дублювати деякі поля латинськими буквами. Хоча з 1 липня 2011 реєстратори доменів не вимагають підтвердження введених даних, вони можуть в будь-який момент запросити скановану копію паспорта для того, щоб переконатися в достовірності наданих клієнтом даних.
4
Після того як профіль створений, поповніть аккаунт одним із запропонованих способів - електронні гаманці (WebMoney, Яндекс.Деньги, RBK Money), платіжні термінали (QIWI), банківські перекази, платні SMS та ін. Виберіть будь-який зручний для вас спосіб для придбання домену та поповните рахунок на суму, що становить вартість адреси.
5
Як тільки гроші надійдуть на внутрішній рахунок (ви побачите це в акаунті), ви можете зареєструвати домен, натиснувши відповідне посилання. URL буде доступний через 6-12 годин після реєстрації.