Як приготувати йогурт в термосі. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Сьогодні, коли практично в усі продукти заводського виробництва додаються консерванти, все більше цінуються ті продукти, які приготовані своїми руками. Це також стосується і молочної продукції. Особливо влітку, коли умови зберігання і транспортування часто не дотримуються. Йогурт - корисний і смачний молочний продукт, який люблять і дорослі, і діти. Для приготування йогурту в домашніх умовах можна скористатися йогуртницею, мультиваркою, духовкою, а можна зробити його в звичайному термосі.
Вам знадобиться
    • молоко - 1 літр;
    • закваска - 2-3 столові ложки;
    • термос.
Інструкція
1
Закип'ятіть молоко в звичайній каструлі, а потім остудіть до 40-45 градусів. Щоб перевірити температуру без використання градусника, досить опустити чистий палець в молоко - якщо протягом 10 секунд ви не відчуєте дискомфорту, тобто пальцю буде тепло, але не гаряче, то це означає, що молоко готове для приготування йогурту.
2
Додайте в тепле молоко закваску і ретельно перемішайте віночком. В ролі закваски може виступати спеціальна закваска для йогуртів, а також звичайний «живий» йогурт, тобто той, у якого термін зберігання не перевищує 14 днів.
3
Швидко і ретельно перемішавши закваску з молоком, влийте отриману суміш в заздалегідь приготовлений термос. Перед тим, як використовувати термос, його варто обдати окропом, щоб крім молочних бактерій не розмножувались інші.
4
Термос загорніть в махровий рушник або ковдру і поставте в тепле місце. Взимку можна поставити його біля батареї, влітку - на сонце. У такому положенні термос з майбутнім йогуртом оставляется на 4-7 годин.
5
Після закінчення зазначеного часу відкрийте термос, а йогурт розлийте по банках чи іншим ємкостей. Баночки поставте в холодильник на 2 години. Це необхідно, щоб зупинити зростання молочних бактерій і йогурт не став кислим. Йогурт готовий.
Зверніть увагу
Зверніть увагу закваску! Якщо ви використовуєте «живий» йогурт, то найкраще брати найсвіжіший - в ньому бактерії ростуть активніше, а значить час приготування йогурту значно коротше. Молоко для приготування йогурту краще брати жирністю від 2.5%. Чим жирніше молоко - тим густіше буде йогурт.
Корисна порада
У готовий йогурт можна додати варення, сироп, свіжі фрукти і ягоди, шоколад. Свіже і корисне ласощі обов'язково сподобається всім, кого ви їм почастуєте.