Як зняти масляну фарбу зі стін. Як підготувати стіну до поклейке шпалер якщо вона пофарбована.

Масляна фарба довго тримається, відмінно захищає стіни від вологи і псування, але з часом будь-яка фарба вигорає, починає розтріскуватися і відходити від стіни . Постає питання про новому покритті або про обробку стін кахлем. При будь-якому ремонті, будь то нанесення нової фарби або іншого покриття, необхідно повністю видалити шар старої фарби. Для цього можна використовувати кілька способів.
Вам знадобиться
 • - гострий металевий шпатель;
 • - болгарка;
 • - шліфувальна машинка;
 • - велика наждачний шкурка;
 • - хімічний смивателем;
 • - ганчір'я;
 • - валик;
 • - будівельний фен;
 • - респіратор;
 • - щільні гумові рукавички;
 • - окуляри;
 • - щільний бавовняний костюм.
Інструкція
1
Найбільш поширений варіант видалення старої олійної фарби - це використання підручних інструментів, таких як шпатель, болгарка, шліфувальна машинка. Для використання шпателя, нагострити його до гострого стану. Починайте знімати фарбу з місць, де вона потріскалася, і поступово терти з поверхні, на якій фарба тримається ще міцно.
2
Для використання болгарки закріпіть на диску велику наждачний шкірку і поступово очищайте поверхню. Точно так само працюйте шліфувальною машинкою. При даній роботі утворюється багато пилу, тому відкрийте всі вікна і двері, надіньте респіратор, окуляри і рукавички. Після видалення всього шару фарби зашпаклюйте поверхню, щоб перед наступною обробкою стіни були рівні.
3
Ще один варіант видалення масляної фарби - це використання хімічної змивки, яка продається у формі гелів і розчинів, має дуже їдкий запах, але без зайвих зусиль очищає стіни і будь-які інші поверхні від будь-яких видів лакофарбових покриттів. Купуючи хімікат, зверніть увагу, на смивке має бути позначка, що вона призначена для видалення масляної фарби або має універсальне напрямок.
4
Для використання змивки нанесіть речовина за допомогою валика або дрантя на поверхню всіх стін, почекайте вказаний на упаковці час і швидко зніміть фарбу дрантям. Якщо фарба недостатньо розм'якла, повторіть нанесення хімічної речовини на стіни . Прийміть запобіжні заходи. Надіньте респіратор, окуляри, рукавички, щільний бавовняний костюм, відкрийте всі вікна і двері. Після проведених робіт, ретельно провітріть приміщення протягом доби.
5
Останній спосіб видалення масляної фарби зі стін - це використання будівельного фена. Для видалення фарби розігрівайте феном невеликі ділянки на стіні і відразу ж видаляйте покриття за допомогою шпателя. Найбільш зручно працювати вдвох, коли одна людина гріє феном, інший йде слідом і моментально очищає поверхню. Тому що при найменшому охолодженні, фарба знову дуже міцно починає триматися на стіні.
У недалекому минулому ремонт без масляної фарби уявити було вкрай складно. Однотипні двоколірні стіни навпіл з потрісканої фарбою сьогодні навіюють точку, а тому власники нерухомості прагнуть позбутися приїлися стереотипів. Для видалення масляної фарби з поверхні існує безліч різних способів.
Інструкція
1
Приготуйте з негашеного вапна (1,5 кг), поташу або кальцинованої соди (0,5 кг) і води сметанообразний склад. Даним складом покрийте забарвлену масляною фарбою поверхню і залиште на половину доби.
2
Після цього ви легко легко очистите поверхню від фарби. Дерев'яні дошки, покриті олійною фарбою, намочіть водою і засипте шаром кальцинованої соди, потім закрийте мокрою мішковиною, вологість якої підтримуйте протягом доби. Через добу розбухлу фарбу ви легко знімете звичайним шпателем.
3
Зі стіни фарбу можна видалити, пропрасувати її гарячою праскою. Пропрасовуйте через фольгу. У цьому випадку фарба також розм'якшиться. Аналогічно використовуйте звичайний фен і коли фарба запузирітся, зніміть її шпателем. Поверхня зі старим покриттям олійною фарбою намажте рідким склом і висушіть. Під виникли напругою силікатна плівка пожолобиться і відшарується, захопивши з собою масляну фарбу . Дану операцію повторіть кілька разів.
4
При хімічному впливі на фарбу будьте обережні і обов'язково забезпечте себе гумовими рукавичками, спеціальними окулярами і захисної пов'язкою. При попаданні обробних речовин на шкіру відразу ж промийте її великою кількістю води.