Як підключити джойстик до комп'ютера. Як налаштувати джойстик на пк.

Пограти на комп'ютері любить кожен другий. Хтось обмежується розкладанням пасьянсу, а хтось віддає перевагу «логічні бродилки» і «стрілялки». Але якщо розкладати карти можна тільки за допомогою клавіатури, то більш складні ігри вимагають наявність спеціального джойстика. І процес підключення його складається з декількох етапів: установки, перевірки, конфігурування гри для роботи з джойстиком.
Інструкція
1
Перевірте гру, попередньо встановивши драйвери для джойстика на ваш ПК. Варто переконатися в тому, чи передбачена можливість підключення самою грою. Для цього підключіть джойстик і зайдіть в гру. Увійдіть в екран налаштувань, далі «настройки управління». Відзначте галочкою або в переліку пристроїв виберіть ваш пристрій. Якщо джойстик не працює, то для достовірності перевірте його на інших іграх. Якщо джойстик не працює лише в одній грі, то зв'яжіться зі службою підтримки розробників гри.
2
Якщо ви не отримуєте від джойстика відгуку, перевірте його працездатність. В операційних системах сімейства Windows, відкрийте «Панель управління», потім «Ігрові пристрої». Статус вашого джойстика повинен бути «Ок». Якщо статус без «Ок», то зробіть натискання на кнопку «Властивості» і перейдіть на вкладку «Перевірка». Якщо джойстик справний, то він завібрує або подасть сигнали.
3
У випадку, коли статус джойстика «не під'єднаний» (з такою проблемою стикаються при підключенні на Game порт) або джойстика просто немає в даному вікні (джойстики з підключенням через USB), то причиною може бути або несправність джойстика, або програмного забезпечення, що використовується Windows.
4
Джойстики на Game-порте. У разі якщо статус у джойстика «Не приєднаний», слід переконатися, що він приєднаний в єдиному екземплярі. Перевірте правильність роботи Game-порту. «Панель управління» - «Система» - «Диспетчер пристроїв» - «Звукові, ... або« Ігрові пристрої »-« Джойстик для гейм порту ». Якщо останнє мається в списку, то порт працездатний, якщо ні, то зв'яжіться з технічною підтримкою магазину, де купували комп'ютер.
5
Джойстики з USB-портом. USB-контролери автоматично додаються до переліку ігрових пристроїв після підключення. Якщо джойстик не з'явилося в списку, то перевірте, чи бачить його комп'ютер. Зверніться до диспетчера пристроїв (див. Вище) і переконайтеся що контролер правильно встановлений у списку пристроїв. Якщо його немає, то включіть джойстик.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=w0uffacYcv8
Геймпад - ігровий пульт, вид ігрового маніпулятора, сповнений найчастіше у вигляді джойстика. Потрібен він для того, щоб під час комп'ютерних ігор не користуватися стандартними мишею і клавіатурою. Якщо у вас виникли проблеми з включенням геймпада - ось декілька порад, які можуть вам допомогти.
Інструкція
1
Розповімо, як включити ігровий пульт на прикладі геймпадов Xbox. Отже, тут існує два варіанти: дротової і бездротової геймпади. Для обох варіантів вам знадобитися окремо придбати консоль, вона необхідна для роботи з геймпадом. У випадку з проводовим геймпадом, просто підключіть шнур до usb роз'єму, який знаходиться на передній панелі консолі.
2
Якщо ж у вас є бездротова модель геймпада, то дотримуйтесь наступних інструкцій: спочатку включіть саму консоль, а потім натисніть і утримуйте кнопку Guide на геймпаді доти, поки пристрій не увімкнеться. Тепер натисніть кнопку підключення, що знаходиться на консолі, відразу ж натисніть кнопку підключення на геймпаді. Ви побачите, як будуть блимати індикатори, що знаходяться навколо кнопки включення на консолі, коли блимання завершиться - це означає, що геймпад підключений.
3
Зверніть увагу, що у кожного підключеного геймпада є одне з чотирьох положень, яке в свою чергу відповідає світловим вогників, розташованим навколо кнопки Guide на геймпаді і кнопки включення на консолі. Якщо ваш геймпад не включається - перевірте, чи батареї, замініть їх при необхідності, не забувайте при цьому дотримуватися полярність.
4
Якщо вам необхідно підключити ще геймпади - виконуйте ту ж черговість дій, максимальна кількість геймпадов, яке ви можете підключити - чотири.
5
Для того щоб відключити геймпад - натискаючи і не відпускайте протягом декількох секунд кнопку Guide, потім вимкніть геймпад. Якщо ви виключаєте консоль, геймпад автоматично підключається, як тільки ви знову включите консоль. Не приєднуйте геймпад одночасно до кількох консолям. Якщо ви підключили геймпад до іншої консолі, він втрачає з'єднання з попередньою консоллю.