Як змінити розмір шрифту на робочому столі. Як змінити шрифт у назві папок.

Стандартні шрифти, що використовуються системою для відображення назв папок і програм, розташованих на робочому столі, за замовчуванням розраховані на користувачів з нормальним зором. Якщо вам важко розібрати стандартний шрифт, його можна з легкістю змінити, виконавши ряд нескладних дій.
Інструкція
1
Для того щоб змінити розмір шрифту на робочому столі, клікніть в будь-якому вільному місці робочого столу правою кнопкою миші. Перед вами з'явиться меню, що випадає, в якому необхідно вибрати пункт «Властивості» (сама нижня рядок) і клікнути на нього лівою кнопкою миші.
2
Відкриється вікно властивостей робочого столу, в якому вам необхідно вибрати вкладку «Оформлення», натиснувши на неї один раз лівою кнопкою миші.
3
Перейшовши на потрібну вкладку, ви побачите у верхній частині вікна візуальне відображення поточного оформлення. Нижче розташовані ті опції, які ви можете налаштувати у відповідності зі своїми побажаннями та потребами.
4
Оберіть розділ «Розмір шрифту» (він знаходиться з лівого боку в нижній частині вікна). У випадаючому меню ви можете встановити нормальний, великий або дуже великий розмір шрифту: Normal, Large Fonts, Extra large Fonts, відповідно. Кожен раз при виборі того чи іншого пункту у верхній частині вікна буде відображатися візуальна схема обраного оформлення.
5
Коли ви визначите необхідний розмір шрифту, натисніть на кнопку «Застосувати», розташовану в правій нижній частині вікна. Дочекайтеся, поки система переналаштувати параметри відображення шрифту і натисніть кнопку «OK».
6
Для того щоб повернутися до раніше використаному шрифту, повторіть всі дії, вибравши в випадаючому меню вкладки «Розмір шрифту» первинний вигляд шрифту, натисніть кнопку «Застосувати» і «OK», щоб закрити вікно властивостей робочого столу.
Зверніть увагу
Змінити розмір шрифту також можна, змінивши дозвіл екрана, але при цьому зміняться і розміри іконок на робочому столі.
Корисна порада
На цій же вкладці ви можете додатково налаштувати кольорову схему і стиль оформлення вікон. Клікнувши на кнопці «Ефекти», можна налаштувати відображення тіней, метод згладжування екранних шрифтів та інше. За допомогою кнопки «Додатково» можна встановити кольори для різних частин вікон, заголовків, кнопок управління вікном, смуги прокрутки і рядки меню.