Як відкрити і зберегти документ.

Автокад - відома багатьом система проектування, яка бере свій початок ще в 1982 році. Дана програма була створена компанією Autodesk. Як і будь-яка утиліта операційної системи Windows, AutoCAD має схожу систему відкриття і збереження документів .
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення AutoCAD.
Інструкція
1
Після установки програми, натисніть двічі лівою кнопкою миші по ярлику на робочому столі. Перед вами з'явиться головне вікно програми. Для відкриття файлу креслення натисніть велику кнопку з емблемою програми (буква «А»), в лівій частині списку натисніть «Відкрити», а в правій частині виберіть пункт «Креслення». Також це дію можна зробити іншим способом, натиснувши кнопку зі значком відкритої папки, яка знаходиться поряд з буквою «А».
2
Перед вами з'явиться діалогове вікно, в ньому потрібно вибрати креслення, який ви хочете завантажити в програму і натиснути кнопку «Відкрити». Якщо ви сумніваєтеся, чи той файл вам потрібен, натисніть на нього один раз і в правій частині вікна з'явиться елемент «Предпросмотр». Також файли програми AutoCAD можна відкривати через «Провідник» (подвійним натисканням лівою кнопкою миші).
3
Якщо з яких-небудь причин ви не можете відкрити файл, спробуйте його перетягнути на вікно з програмою. Варто відзначити, що перетягування файлу в уже відкритий креслення призведе до додавання блоку в кресленні (переносити слід на порожнє місце робочої області).
4
Збереження документів в AutoCAD відбувається так само, як і в інших додатках Windows: натисніть кнопку «Файл» (з буквою «А»), потім виберіть пункт «Зберегти» або натисніть клавіші Ctrl + S.
5
У діалоговому вікні введіть ім'я файлу в поле «Ім'я файлу», виберіть папку для збереження та натисніть кнопку «Зберегти». За замовчуванням ваш креслення збережеться в формат dwg, для вибору іншого формату необхідно вибрати команду "Зберегти як" в меню «Файл».
6
Щоб змінити формат вже готового креслення скористайтеся командою «Експорт» меню «Файл». У правій частині меню виберіть формат, в якій буде експортований креслення. Якщо потрібного розширення немає, виберіть пункт «Інші формати». У вікні, зі списку «Тип файла» виберіть відповідний формат і натисніть кнопку «Зберегти».
7
Якщо ви хочете закрити один або декілька креслень, натисніть меню «Файл» і виберіть команду «Закрити» і «Закрити всі», відповідно.