Як збільшити пам'ять.

Для збільшення продуктивності комп'ютера прийнято заміняти деякі його пристрої, у тому числі і оперативну пам'ять . Для успішного виконання цього процесу рекомендують запам'ятати кілька правил.
Вам знадобиться
  • Speccy.
Інструкція
1
Для початку визначте тип плат пам'яті, відповідний для вашої материнської плати. Не рекомендують робити це за допомогою програм, тому що існують моделі материнських плат, що підтримують різні типи оперативної пам'яті.
2
Вивчіть інструкцію до материнської плати. Якщо її немає в наявності - подивіться необхідні характеристики в інтернеті. Для більш докладного вивчення параметрів оперативної пам'яті встановіть спеціальну програму, що відображає характеристики обладнання.
3
Як приклад розглянемо утиліту Speccy, хоча можна використовувати й інші програми, наприклад Everest. Запустіть Speccy і перейдіть до меню «Оперативна пам'ять ». В даному меню знайдіть кількість вільних слотів для установки нових планок пам'яті.
4
Зверніть увагу на пропускну спроможність плат пам'яті. Цей параметр вимірюється в мегагерцах. Вирішіть, чи будете ви додавати планки пам'яті, або ж замініть вже існуючі.
5
У першому випадку придбайте плати пам'яті, частота яких збігається з частотою встановлених пристроїв або перевищує її. Це дозволить забезпечити їх максимальну спільну продуктивність.
6
Якщо ж ви вирішили повністю замінити планки пам'яті, то придбайте дві (чотири) ідентичні плати. Цим радою слід користуватися в тому випадку, якщо ваша материнська плата підтримує двоканальний режим роботи ОЗУ.
7
Зніміть кришку з системного блоку. Встановіть нові планки оперативної пам'яті або замініть вже існуючі. Увімкніть комп'ютер. У тому випадку, якщо при завантаженні операційної системи з'явиться помилка (можлива поява синього екрану), вийміть всі слоти крім одного і повторіть завантаження.
8
Додавайте по одній планці оперативної пам'яті для стабілізації їхньої спільної роботи. Після запуску операційної системи включіть програму Speccy і переконайтеся в тому, що всі плати працюють справно.