Як збільшити оборот магазину. Як знайти оптового покупця.

Конкуренція на ринку товарів і послуг стає напруженішою з кожним днем. Для розвитку свого бізнесу власникам магазинів необхідно постійно використовувати нові методи для зростання товаро обороту , а це безпосередньо залежить від залучення нових клієнтів.
Інструкція
1
Перше, що необхідно пам'ятати, - збільшення товаро обороту магазина залежить від правильної організації процесу продажів. Почніть з підбору кваліфікованого персоналу. Багато клієнтів повертаються і рекомендують знайомим саме той магазин, в якому ввічливі, тактовні і доброзичливі продавці, які легко орієнтуються в асортименті, розмірах і т.д. Крім того, потенційні покупці звертають увагу на те, як одягнений персонал. Також правильно підберіть оформлення фасаду магазина і торгового залу.
2
Наступний етап - чітко сплануйте і прорахуйте методи, які ви будете застосовувати для збільшення продажів. Всі ідеї записуйте на папері. Щоб заінтригувати потенційних клієнтів, застосовуйте не по 2-3 прийоми в певний проміжок часу, потім наступні і т.д. Покупці будуть знати, що у вашому магазині завжди можна стати учасником цікавої акції та придбати товар за вигідною ціною.
3
Використовуйте, наприклад, такі прийоми: «Хіт продажів», «Товар тижня», «Топ-10» і т.п. Ця акція для самої продаваної продукції. Такий метод орієнтований на те, що покупці неодмінно звернуть увагу на товар, який користується найбільшим попитом. Щоб потенційні клієнти дізналися про акції, можна зробити рекламні листівки, вивісити оголошення про акцію на двері магазина. Цінники зробіть яскравими, великими.
4
Використовуйте також дисконтні карти. Їх можна давати кожному покупцеві, наприклад, в день відкриття магазина або в день народження. Можете також давати карти постійним клієнтам або покупцям, які придбали товар в магазині на певну суму. Спочатку видана дисконтна карта може бути з невеликою знижкою, але зі збільшенням покупок бонус також буде рости. Маючи карту вашого магазина, покупці будуть приходити до вас знову і знову, знаючи, що тут вони заощадять.
5
Для збільшення товаро обороту можете використовувати і такий прийом - давати знижку на другий (третій) товар у чеку. Також при покупці будь-якої продукції давати супутній товар в подарунок. Наприклад, при купівлі сукні шарфик в подарунок. Для розпродажі сезонних речей запропонуйте, наприклад, два товару за ціною одного: дві пари зимових чобіт за ціною однієї. При застосуванні подібних методів все має бути правильно прораховано, щоб ви не виявилися в збитку.
6
Також можете влаштовувати лотереї. Протягом певного періоду часу видавайте покупцям, які вчинили покупку на певну суму або виконали умови будь-якої акції, спеціальні квитки. У призначений день проведіть розіграш.