Як скасувати перезавантаження. відміна перезавантаження при помилки.

Будь операційна система має звичай накопичувати помилки, що призводять рано чи пізно до системних збоїв. «Зброєю» Windows, призначеним для боротьби з помилками системи, є інструмент автоматичних перезавантажень. В той же час, іноді необхідно відключення функції автоматичних перезавантажень для з'ясування причин, що викликають їх.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» розташовану в лівому нижньому кутку екрана робочого столу для виклику головного меню і вкажіть пункт «Мій комп'ютер».
2
Викличте сервісне меню правим кліком миші на поле «Мій комп'ютер» і перейдіть в розділ «Властивості».
3
Перейдіть на вкладку «Додатково» у вікні «Властивості системи» (Windows XP) або вкажіть пункт «Додаткові параметри системи» і перейдіть на вкладку «Додатково» (Windows Vista/7).
4
Натисніть кнопку «Параметри» в блоці «Завантаження і відновлення» вкладки «Додатково» основного меню системи.
5
Оберіть розділ «Відмова системи» в діалоговому вікні.
6
Зніміть прапорець на полі «Виконати автоматичну перезавантаження » у розділі «Відмова системи» основного меню компьютера.Результатом проведеної операції стане припинення автоматичних перезавантажень мул завершення роботи комп'ютера при появі критичної помилки і поява «синього екрану смерті »(синій екран з BSOD-кодом) .Альтернатівним методом відключення захисного механізму автоматичних перезавантажень або завершення роботи комп'ютера є використання утиліти командного рядка.
7
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню Windows.
8
Виберіть пункт «Усі програми» і перейдіть в розділ «Стандартні».
9
Вкажіть пункт меню «Командний рядок» у підрозділі основного меню «Стандартні».
10
Введіть значення shutdown/a протягом періоду очікування.
11
Використовуйте параметр/tnnn для вибору тимчасового інтервалу очікування перед перезавантаженням або завершенням роботи комп'ютера. Він може становити від 0 до 600 секунд. Значення інтервалу очікування за замовчуванням становить 30 секунд.Результатом стане скасування перезавантаження або завершення роботи комп'ютера.
Зверніть увагу
Використання механізму командного рядка можливе лише за наявності адміністраторських прав у користувача даного комп'ютера.
Корисна порада
Вищеописаний алгоритм дій застосуємо до всіх версій операційної системи Windows, починаючи з Windows XP.
Будь операційна система, до яких належить і Windows, вразлива. Якщо помилки системи досягають критичного рівня, в справу вступає вбудований механізм боротьби - автоматичне перезавантаження операційної системи. У більшості випадків цього виявляється достатньо. Якщо помилка все-таки не усунуто, виникає необхідність відключити механізм перезавантаження, для того щоб з'ясувати причини цього. Результатом стане поява, так званого, "синього екрану смерті" з кодом BSOD, який і показує причину збою.
Вам знадобиться
  • Сам комп'ютер з передвстановленою Windows, обліковий запис адміністратора комп'ютера
Інструкція
1
Натисніть правою кнопкою на іконку "Мій комп'ютер", що знаходиться на робочому столі і виберіть у спадному меню "Властивості"
2
У вікні "Властивості системи" виберіть вкладку "Додатково" (для Windows XP) або "Додаткові параметри системи" - "Додатково" (для Vista або Windows 7)
3
У нижній частині вкладки виберіть блок "Завантаження і відновлення" і вкажіть на кнопку "Параметри"
4
У новому вікні знайдіть розділ "Відмова системи" і зніміть галку з параметра "Виконати автоматичну перезавантаження"
5
Підтвердьте своє рішення, натиснувши кнопку "ОК"
Зверніть увагу
Такий метод скасування автоматичної перезавантаження операційної системи є універсальним для всіх Windows XP - 7