Як полагодити батарею. промивка радіатора опалення.

Якщо ваша батарея стала підтікати - прийшла пора зайнятися її ремонтом. Якщо протечка міжсекційна - досить просто поміняти прокладку. Якщо ж це свищ - необхідно замінити всю секцію. Як показує практика, в такому разі спроби відремонтувати батарею за допомогою холодного зварювання або клею не приносять бажаних результатів.
Вам знадобиться
  • - газовий ключ,
  • - молоток,
  • - ножівка по металу,
  • - паронітові прокладка.
Інструкція
1
Від'єднайте батарею від системи опалення.
2
Злийте воду.
3
Зніміть радіатор.
4
Покладіть батарею на підлогу, лицьовою стороною вгору таким чином, щоб права різьба опинилася праворуч від вас, а ліва - зліва.
5
Візьміть газовий ключ і відкрутите пробки з тієї сторони, яка знаходиться ближче до протікає секції. Для цього спочатку потрібно постукати молотком по торця пробок, а потім за допомогою ключа відвернути їх.
6
Візьміть радіаторний ключ і покладіть його пластиною вгору на з'єднання секцій, до секції, яка потребує ремонту.
7
Зробіть відмітку на ключі.
8
Вставте ключ в нижній отвір і обертайте його, до тих пір, поки не співпадуть позначки. Починати слід саме з нижнього отвору, тому внизу радіатора навіть при вимкненому опаленні залишається волога. Отже, відкрутити ніпель з нижнього отвору буде простіше.
9
Відкрутіть ніпель з верхнього отвору. Для того, щоб «розворушити» верхнє з'єднання, відкрутіть ніпель на три оберти і загорніть назад на два оберти.
10
Таким же чином відкрутіть ніпелі з іншого боку протікає секції.
11
У випадку, якщо відкрутити який-небудь з ніпелів не вдалося, розпиляєте його ножівкою по металу.
12
Видаліть залишки старих прокладок і зачистите присадочні поверхні.
13
Візьміть новий ніпель і надягніть на нього паронітових прокладку, строго по центру.
14
Вставте в різьблення секції. Злегка зафіксуйте.
15
Повторіть ті ж маніпуляції з другим ніпелем.
16
Приставте секцію до радіатора таким чином, щоб вони збіглися.
17
Вставте радіаторний ключ в будь-який з ніпелів і злегка закрутіть.
18
Після того, як перший ніпель «зачепився», необхідно переходити до іншого. Ніпелі закручуються поступово, по черзі. Важливо при цьому не допускати перекосів. Затягувати ніпелі слід максимально туго.
19
Якщо у вас немає можливості замінити секцію батареї опалення, усунути текти можна іншим способом. Використовуючи сталевий трос з вузликами, очистіть пошкоджений стик. Візьміть вузьку полотняну стрічку і нанесіть на неї суміш епоксидного клею і алюмінієвого порошку. Щільно намотайте 3-4 шари стрічки на місце протікання. Накладіть зверху металевий хомут з болтом і туго його затягніть.
Корисна порада
Після того, як ви розібрали радіатор, необхідно його промить.Еслі ви ставите на ніпель гумову прокладку, то її товщина повинна бути не менше трьох міліметрів.
Не варто викидати на смітник акумуляторну батарею в разі її несправності. Застосувавши деякі методи, можна практично повністю відновити її працездатність і термін експлуатації.
Вам знадобиться
  • акумуляторна батарея, електроліт, дистильована вода, паяльник, свинцевий припій, акумуляторна мастика
Інструкція
1
Огляньте уважно акумуляторну батарею. Виявити механічні пошкодження, тріщини в банках, можливе підтікання електроліту, наявність бруду на поверхності.Очень часто підвищений саморозряд батареї усувається протиранням поверхні між клемами. Не поспішайте розбирати батарею в разі її поганий зарядки на автомобілі. Перевірте натяг і справність ременя генератора, напруги на клемах батареї при роботі двигуна на середніх оборотах. Воно повинно бути в межах 13,8 В - 14,1 В. У разі відмінності, відрегулюйте або замініть реле-регулятор.
2
Проведіть контрольний цикл - повністю зарядіть батарею, а потім розрядите струмом, значення якого відповідає: I = С/10 (А), де С - номінальна ємність батареї (А/ч) .При заряді акумуляторної батареї можуть виникнути деякі ознаки, які вкажуть на характер несправності: 1) якщо АКБ батарея погано заряджається, тобто зарядний струм росте повільно при збільшенні напруги зарядного пристрою струм, то це сульфатація пластин батареї; 2) якщо під час заряду чутно характерне шипіння в одній з банок, сильно розігрівається одна з клем батареї, струм заряду різко змінюється, то це означає те, що в однієї з банок немає контакту між клемою і блоком пластин; 3) якщо ж струм заряду встановлюється нормально, але в одній або декількох банках зростає повільно або не збільшується щільність електроліту, а через годину після початку заряду АКБ нагрівається дно банок, то це замикання пластин обсипалася активної массой.Прі нормальних параметрах слід повністю зарядити акумуляторну батарею, дати їй охолонути приблизно 2-3 години, заміряти і записати значення щільності в кожній банці. Через добу знову заміряйте щільність електроліту. У разі сильного зниження, що вказує на підвищений саморозряд, змініть електроліт. Для цього спочатку повністю зарядіть АКБ, злийте старий електроліт, промийте батарею дистильованою водою і залийте свіжий електроліт. Зарядіть батарею і перевірте на саморазряд. Якщо він незначний, проведіть контрольний цикл заряду-розряду для оцінки її ємності. При контрольному циклі розряд акумуляторної батареї проведіть до зниження напруги до 1,8 В. Ємність АКБ буде дорівнює: C = TxI, де С - ємність батареї (А/ч), Т - час розряду (годину), I - струм розряду (А ) .Для проведення розряду батареї можна застосувати автомобільні лампи розжарювання.
3
Усунете сульфатацію пластин, яка походить від систематичної недозарядке, вживання не дистильованої води, забруднення електроліту, тривалого зберігання АКБ в розрядженому стані. Проведіть контрольний цикл заряд-розряд, але зарядний струм і розряд повинні відповідати 25 відсотків від нормального. Їх проводите, поки ємність АКБ чи не стане близькою до номінального. Піна, яка при цьому буде з'являтися, видаліть. Відновіть порушений контакт в одній з банок. Це можливо, якщо батарея розбірна. Перепилите ножівкою перемички, які з'єднують несправну банку з сусідніми банками, очистіть кришку банки від мастики і вийміть блок пластин з банки. Промийте витягнуті пластини дистильованої водой.Осмотріте блок, знайдіть порушений контакт. Контакт відновите за допомогою пайки паяльником потужністю 100-200 Вт Зачистіть місця для пайки до блиску, покрийте каніфоллю або стеарином. Пайку виробляєте чистим свинцем, олов'яні та інші припои застосовувати категорично нельзя.Установіте блок пластин на місце (дотримуйтесь полярності), запаяти розрізані перемички. Розігрійте мастику до рідкого стану залийте щілини між кришкою і корпусом.
Зверніть увагу
При виготовленні електроліту в посудину спочатку наливати слід дистильовану воду, а потім тонким струменем додавати сірчану кислоту. Наливати воду в кислоту заборонено! При попаданні на шкіру сірчаної кислоти, слід негайно промити місце проточною водою і протерти його розчином питної соди. При зарядці АКБ не можна користуватися відкритим полум'ям, а кімната повинна бути добре провітрена.
Корисна порада
Використовуйте тільки якісний електроліт і дистильовану воду. Контролюйте реле-регулятор і зарядку від генератора. Утримуєте АКБ в чістоте.Одін раз на три місяці проводите повну зарядку батареї від зарядного пристрою.